1735
1768
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 437189 بازدید | 35594 پست

خانم های عزیز اگه دنبال این هستی که بدونی با چی میتونی خونه رو برق بندازی

حتما این ویدیو ببین

1718
ن عزیزم..گف برو ونک.ولی بچه ها گفتن ونک خطا داشته چندبار،بهار دقیقتره برا همین رفتم بهار.

عجیبه چرا اینقد تفاوت داشته قیمتشون با اینکه ذقیقا همه ازمایشتون عین هم بوده. شاید چون خود دکتر رزاقی نوشته تخفیف دادنن. اخه دوستم داده بود یه دکتر دیگه بنویسه که کارش زودتر انجام بشه

حتما برو عزیزم اصلا تا عفونتت خوب نشده اقدام به بارداری نکن.اما من قبل معاینه خودم احساس کردم که خوب ...

سلام خانومی میشه لطف کنی از علائم زخم دهانه رحم بگی ؟لکه بینی های متداوم  هم نشونه ی زخم دهانه ی رحم هستش؟؟لکه بینی که به صورت غیر ارادی نیست و فقط وقتی سرویس میری لکه بینی داشته باشی؟

سلام خانومی میشه لطف کنی از علائم زخم دهانه رحم بگی ؟لکه بینی های متداوم  هم نشونه ی زخم دهانه ...

سلام عزیزم .راستش من یک سال و خورده ای عفونت داشتم هرچی دکتر می رفتم انواع آنتی بیوتیک و پماد مصرف کردم بهداشتم رعایت می کردم اما درمان نشدم نهایتش به زخم رسید دیگه بعد از سقط دومم بعد از هر رابطه خون می دیدم رفتم دکتر گفتن زخم هست و دوباره بهم دارو دادن که اگر خوب نشد فریز کنم منم با طب سنتی درمانش کردم چون میدونستم اون داروها همونایی هست که نزدیک به دوسال مصرف کردم هیچ فایده ای هم برام نداشتن.شما قبلا عفونت داشتی؟از علائم زخم همین خونریزی بعد از رابطه هست.اما فکر نمی کنم بعد سرویس باشه ولی برای اطمینان معاینه بشی بد نیست.فکر می کنم اون لکه بینی هم از علائم سردی رحم هست.طب سنتی یه مدل درمان داره طب کلاسیک یه درمان دیگه

سلام خانومی میشه لطف کنی از علائم زخم دهانه رحم بگی ؟لکه بینی های متداوم  هم نشونه ی زخم دهانه ...

عزیزم من زخم داشتم و از علایمش لک بینی حالت نارنجی صورتی رنگ بعد از نزدیکی بود و بعد از اقدام به بارداری سوزش شدید داشتم  

1760

سلام خانوما این ازمایش شرایط خاصی نداره؟ 

فقط خون هستش؟ 

واسه سقط مکرر برام نوشته دکتر

گروه سبز😍وزن اولیه ۸۷.۷۰۰هدف اول۸۰❤هدف دوم۷۰❤وزن فعلی۶۹.۱۰۰😊هدف آخر ۶۵💪قد۱۷۳☺️ممنون از الهه جون و همه دوستان تاپیک‌بامداد خمار😍🧿
آره گلم اسمش رودرست گعتی ولی رماتیسم مفصلی نیست

عزیزم تونستم پیش دکتر شرکت ویزیت بشم🥰انشالله جوابام خوب باشن 🤲

شانسم گفت شوهرم رفت نوبت بگیره و.... راضی شده بود امروز نوبتم داد عجیبببببببب بود برام

رفتم پیشش حالا گفت شوهرم بره دکتر

منم این ازمایش بالا را انجام بدم 

اسپرین و فولیک و ویتامین دی هم بخورم

گروه سبز😍وزن اولیه ۸۷.۷۰۰هدف اول۸۰❤هدف دوم۷۰❤وزن فعلی۶۹.۱۰۰😊هدف آخر ۶۵💪قد۱۷۳☺️ممنون از الهه جون و همه دوستان تاپیک‌بامداد خمار😍🧿
کی نوبت گرفتی عزیزم؟ 

ساعت ۵عصر نوبت گرفتم همین امروزم ویزیت شدم🤲خداراشکر

ولی نوبت میداد واسه بهمن 🤐

یکی دیگ هم اصرار کرد نوبت داد واسه ۱۰روز بعد

1665
ساعت ۵عصر نوبت گرفتم همین امروزم ویزیت شدم🤲خداراشکر ولی نوبت میداد واسه بهمن 🤐 یکی دیگ هم اصرار ...

آخه دکتر شرکت نوبتاش یک ساله اس یکی از دوستام با اینکه مریضش بود و سقط کرده بود هرچی التماس کرده بوده مهر بهش نوبت داده بعد چجوری شما رو همین امروز نوبت داده؟؟؟!!!حتما شما پارتی داشتی عزیزم    

خدایا کمکم کن.
اع پس خیلی شانس آوردی عزیزم  آخه چطوری نوبت داده

اره والا دوتا شاخ دراوردم😱

شوهرم گفت حرف زدم باهاش گفته خب همین امروز بیا😑انقدررر شنیدم این منشی بداخلاق و...

ولی بدم نبود ک

آخه دکتر شرکت نوبتاش یک ساله اس یکی از دوستام با اینکه مریضش بود و سقط کرده بود هرچی التماس کرده بود ...

ن والا پارتی هم نداشتم 😕

1651