1600
1541
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 352534 بازدید | 30232 پست

سلام دوستان ممنون میشم منو تو جمعتون بپذیرید ، ۱۱ ابان پیش دکتر نصر ای وی اف کردم و نتیجه دوقلو بود ولی متاسفانه یکیش ۶ هفته و دوروز ایست قلبی داشت و اون یکی ۷ هفته و دوروز ایست قلبی داشت 

دکتر گفتن اشکال کوروموزومی بوده ،من قبلا هیچ باردار نشده بودم و سقط هم نداشتم ،الان ۴ روزه کورتاژ شدم ، قبلا پیش دکتر پاکروش رفته بودم یه سری ازمایش نوشته بود که دکتر نصر کلا اعتقادی نداشت برای شما میفرستم ممنون میشم نظر بدین 

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

1546
سلام لطفا اگه کسی امسال سرم تهیه کرده دقیق بگه چه مدارکی برده تا با دفترچه حساب بشه؟؟؟ ممنون

سبد جان عزیزم مگه آزمایشلت ایمنی و انعقادی ندادی؟اونارو ببری ک نشون بده مشکل ایمنی داری ک راحت قبول میکنن

سلام دوستان ممنون میشم منو تو جمعتون بپذیرید ، ۱۱ ابان پیش دکتر نصر ای وی اف کردم و نتیجه دوقلو بود ...

سلام عزیزم.شما مشکل ایمنی داری دکتر نصر قبول نداره متاسفانه حتما برو تحت نظر دکتر رزاقی یا عارفی باش.مشکلت واضحه.سرم و احتمالا پردنی لازمی

بله بردم غربالگری.وزنشم 3400بودزردی ام بهداشت گفت نداره اما الان بردمش دکتر اطفال میگه 12 است.چندتاد ...

سلام عزیزم خوبی؟میگم زردی پسرت خوب شد؟من پسرم زردیش رفت رو ۱۸ دو شب تو دستگاه بود الان بعد از یک هفته بازم زردیش شده ۱۳ ولی دکتر گفت خوبه فعلا دارو نمیخواد خیلی نگرانم ننیدونم چی کار کنم😥حالا گفتن ختنش کنم بهتر میشه شما پسرتون و ختنه کردین؟

سلام عزیزم.شما مشکل ایمنی داری دکتر نصر قبول نداره متاسفانه حتما برو تحت نظر دکتر رزاقی یا عارفی باش ...

ممنونم گلم از پاسخگویی ،پس با این حساب جنین های منم مسشکل ایمنی دارن؟۶ تا دیگه دارم ،با صحبت شما متوجه شدم بدنم پس زده 

1432
ممنونم گلم از پاسخگویی ،پس با این حساب جنین های منم مسشکل ایمنی دارن؟۶ تا دیگه دارم ،با صحبت شما متو ...

عزیزم ب محض مثبت شدن باید سرم بزنی,بدن خودت مقاومه و جنین رو عامل خارجی میدونه و پس میزنه حتما برو تحت نظر عارفی یا رزاقی

عزیزم ب محض مثبت شدن باید سرم بزنی,بدن خودت مقاومه و جنین رو عامل خارجی میدونه و پس میزنه حتما برو ت ...

الهی بگردم واسه اون طفل معصوم ها که سر ندونم کاری نصر سقط شدن 😔😔😔😔ممنونم از راهنماییت گلم ،حالا تازه پنجشنبه کورتاژ کردم امروز ز زدم مطب دکتر رزاقی ۲۳ بهمن وقت داد ، انقدر دفع لخته و خون داشتم که خدا میدونه پس بدنم داشته پس میزده 😞😞😞😞

عزیزم ب محض مثبت شدن باید سرم بزنی,بدن خودت مقاومه و جنین رو عامل خارجی میدونه و پس میزنه حتما برو ت ...

اخه دوستم من آسم هم دارم ،عزیزم یعنی جنین هایی که تشکیل شده مشکل ایمنی دارن؟anti tpo شوهرمم خیلی بالا بود نصر گفت مشکل نداره

اخه دوستم من آسم هم دارم ،عزیزم یعنی جنین هایی که تشکیل شده مشکل ایمنی دارن؟anti tpo شوهرمم خیلی بال ...

اینکه جنینان مشکل ایمنی دارن یا ن رو نمیدونم اما احتمال میدم با همین جنینات با وجود سرم باتوکل ب خدا انشالله سری بعد نتیجه میگیری

1563
سبد جان عزیزم مگه آزمایشلت ایمنی و انعقادی ندادی؟اونارو ببری ک نشون بده مشکل ایمنی داری ک راحت قبول ...

سلام خانومی،چرا آزمایش دادم هم انعقادی و هم ایمنی مشکل دارم از نوع لوپوس سیستمیک،اما متاسفانه تو شهرستان با وجود تجویز پزشک زنان و پزشک روماتولوژی بعد 5 بار سقط اسناد پزشکی تامین اجتماعی با دفترچه قبول نمیکنن آزاد هم هر سری 3 میلیون میشه 

سلام عزیزم خوبی؟میگم زردی پسرت خوب شد؟من پسرم زردیش رفت رو ۱۸ دو شب تو دستگاه بود الان بعد از یک هفت ...

عزيزم

بيلي ناستر بهش بده هر ٨ساعت

٦قطره

١٣هم زياده

سهل انگاري نكن

انسان خوبي باش،اما وقتت را براي اثباتش به ديگران ,تلف نكن🌷
سلام دوستان ممنون میشم منو تو جمعتون بپذیرید ، ۱۱ ابان پیش دکتر نصر ای وی اف کردم و نتیجه دوقلو بود ...

عزيزم شما مشكل ايمني داري

و سرم اي وي اجي بايد بزني

انسان خوبي باش،اما وقتت را براي اثباتش به ديگران ,تلف نكن🌷
1579