1920
1924
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 512752 بازدید | 39076 پست
مهرسا جان منم سه تا سقط داشتم کلی تحقیق کردم دیدم رزاقی تو این زمینه از همه بهتره یه سری بچه ها میگ ...

کدوم فاکتور هات مشکل داشت عزیزم..لطفا اگه پستمو دیدیم جواب بوین ممنون میشم

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه خدای دیروز وامروزم خدای فرداهم باشه که قطعاهست😍 مطمئنم منم مادر میشم😍🤗😘خدای من پیش پیش مرسی واسه هدیه قشنگت❤بی نهایت دوست دارم😊
عزيزم من مائده ام امروز با هم حرف زديم عزيزم نگران نباش با همون سرم اوكي ميشه

مائده خانوم سلام ..عزیزم لطفا اگه اطلاع دارین جوابمو میدین..من رفتم برای ازمایش hla-drچند جا رفتم ولی گفتن قبل و بعدش باید اعدادد یا علایم اختصاری باشه . چون خیلی از این ازمایش هست..

منم انجام ندادم در ضمن من شیدازم و دکترای اینجا اطلاعی ندارن . همه رو آزاد دادم تک تک .بخاطر همین نمیدونستم چی بگم ..

شما میدونین توی نسخه یا جواب چی هست؟؟

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه خدای دیروز وامروزم خدای فرداهم باشه که قطعاهست😍 مطمئنم منم مادر میشم😍🤗😘خدای من پیش پیش مرسی واسه هدیه قشنگت❤بی نهایت دوست دارم😊
بچه ها از ایستگاه راه اهن تا مرکز ابن سینا راحترین مسیر با مترو و اتوبوس کدومه ؟ میشه راهنماییم کنید ...

با مترو راحتتر و کم هزینه تر برات خط قائم رو سوار شو برو شهید بهشتی پیاده شو بعد خط تجریش رو سوار شو ایستگاه قلهک پیاده شو ازونجا تا ابن سینا ۵ دقیقه نهایت پیاده روی داری

این بار هم نشد که بشه

حرررراج استثنایی خرید باکس

تخفیف ۵۰% شال و روسری

فرصت کلیک تا ۳آذر

مائده خانوم سلام ..عزیزم لطفا اگه اطلاع دارین جوابمو میدین..من رفتم برای ازمایش hla-drچند جا رفتم ول ...

عزیزم ازمایشهای صفحه ۳۰۵ رو ببین. دکتر عارفی ام برای من ننوشته بود و جواب رو بردم دکتر رراقی هم درخواست نداد برام. هال منسوخ شده میگن و دیگه نمینوسن. جوابات رو بیار دکتر رزاقی ببینه

1922
خانوما سلام. من اگر باردار بشم باید انوکسا بزنم اسپرین بخورم.  سرم نمیدونم چی استفاده کنم و قرص ...

عزیزم منم یه پسر ۵ ساله داشتم. دقیقا مثل شما همه این داروها و ویتامینهارو مصرف کردم. الان پسر دومم که با مصرف این داروها بدنیا آوردم، نزدیک هفت ماهشه. خیلی دوست داشتنیه و به همه اون دردسرها میارزه! مشکلی هم نداریم خداروشپکر. همیشه دعاگوی دکتر رزاقی هستم.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
کدوم فاکتور هات مشکل داشت عزیزم..لطفا اگه پستمو دیدیم جواب بوین ممنون میشم

سلام عزیزم

تو آزمایشات ابن سینا فقط آنتی تی پی او بالا داشتم اونجا آزمایشات سی دی مارکرها رو نخواستن ولی دکتر رزاقی گفت سی دی مارکرها رو هم انجام بده بعد نظر میدم حالا منتظرم هفته بعد جوابش آماده میشه عزیزم

سلام دوستان الان تاپیکتونو دیدم من دوتا سقط تو هفته های ۷و۸ داشتم اولی وکه خودش سقط شد دومی هم که دکتر پیگیری نکرد وگفت یدونه سقط طبیعی

سومی رو الان ناخواسته باردارم میخواستم برم ازمایش ها رو بدم وتحت نظر باشم که نشد..یدونه پسر ۳سال ونیم هم دارم که سراون هیچ مشکلی نداشتم ..ولی الان کم کاری تیروئید دارم که دارو مصرف میکنم دکتر بهم امپول زیرجلدی دونافی داده واسپرین وشیاف ..خیلی نگرانم کسی تجربه داشته بچش بمونه؟؟

زیردلم همش مثل پریودی درد میکنه لطفا برای منم دعاکنید

1911

سلام به همه خوبين 

من تحت نظر دكتر عارفي بودم ازمايشهامو كامل انجام دادم 4 تا سقط داشتم و اين اخري رو داروي كامل داشتم و تا هفته 7 بارداري كه رفتم براي سونو و دكتر عارفي قلب رو ديد اما سه هفته بعد كه رفتم گفتن ضربان نداره و مجبور شدم سقط كردم و دكتر دليل قاطعي بابت سقطام نداد و چون اسپرم شوهرم ضعيف هست گفت شايد ب خاطر اين باشه و گفت اگه دوست داري آي وي اف كن !!!!

چند روز پيش رفتم دكتر رزاقي و ايشون گفتن كه رحمت ي مقدار قوس داره و بايد هيسترو شي 

گفتن اگه آي وي اف هم كني چون هيسترو نكردي بازم سقط ميشه

و نظرشون اين بود كه كلا سقطاي من ربطي به ضعيف بودن اسپرم همسرم نداره و ب خاطر قوس رحم هست

اين در صورتيه كه من ي فرزند دارم و نظر ايشون اين بود كه بارداري موفقت كاملا شانسي بوده و جنين جايي قرار گرفته بوده كه ربطي به قوس رحمت نداشته و اين 4 بارداريي كه منجر به سقط شده احتمالا نزديك قوس بوده و جا براي رشد جنين نبوده و باعث توقف رشد جنين و نهايت سقط ميشه 

حالا الان نمي دونم بايد چي.كار كنم ميشه خواهش كنم دوستان منو راهنمايي كنن؟! ممنون مي شم

سلام به همه خوبين  من تحت نظر دكتر عارفي بودم ازمايشهامو كامل انجام دادم 4 تا سقط داشتم و اين ...

سلام عزیزم. با شناختی که من از دکتر رزاقی دارم فکر میکنم به خاطر پول این حرف رو نزده و پزشک حاذقیه اگه تصمیم به فرزند دیگه ای داری قوس رو برطرف کن و با خیال راحت برو برای بارداری. بعد دکتر رزاقی نگفت بعد عمل دیگه داروهای کامل رو میخوای یا نه؟

سلام به همه خوبين  من تحت نظر دكتر عارفي بودم ازمايشهامو كامل انجام دادم 4 تا سقط داشتم و اين ...

بله عزيزم علاوه بر اسپرم همسرتون كه ضعيفه 

ممكنه قوس رحم كه علت سقطتون باشه

براي ضعف اسپرم حتما پيش يه ارولوژيست معروف برين

و من جاتون باشم هيسترو هم ميكنم

نمونه اش مريم دوستمون تو همين تاپيك كه قوس داشتن و هيسترو كردن و مادر شدن

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
بله عزيزم علاوه بر اسپرم همسرتون كه ضعيفه  ممكنه قوس رحم كه علت سقطتون باشه براي ضعف اسپرم حت ...

سلا عزیزم من عکس نتیجه آزمایشهامو ک دکتر  رزاقي برام نوشتن توی صفحه 1461 سایت گذاشتم لطف میکنید نگاه کنید نظرتونو بگید و ببینید چه داروهایی برام لازمه؟ و بهم بگید آیا این آزمایش‌ها کامل هستن یا نه؟ آزمایش دیگه ای لازم نیست بدم

اگه عکس اولیم واضح نیست دوباره میفرستم

مشكل ايمني و انعقادي داري

انتي تي پي او بالاست

احتمالا هم سرم داري

هم پردني

و هم سلكسان

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
1826

ازمايشاتتم كامله

ايشالله اينبار ماماني عزيزم

سلام عزیزم. با شناختی که من از دکتر رزاقی دارم فکر میکنم به خاطر پول این حرف رو نزده و پزشک حاذقیه ا ...

گفتن پردني نياز نداري آوي آي جي هم خيلي نياز نداري 

كلا نظرشون اين بود كه مشكل من ايمني نيست 

دليل سقطام فقط قوس رحمم هست 

حتي مورفولوژي همسرم كه يك هست هم گفت احتمال سقطات نمي تونه باشه چون من مشكل نازايي ندارم

و گفتن كه مورفولوژي بيشتر باعث نازايي ميشه

1918