1351
1341
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 299969 بازدید | 27767 پست
عزيزم بازم بتا بده ببين اومده پايين اگه پايين اومده باشه اره متاسفانه سقط ميشه شيافتم نمبخواد بزا ...

سلام عزیزم میشه بگی این سونو انومالی خوبه یا مشکلی داره؟

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی نی نیم ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
مريضاي دكتر رزاقي انجام دادن و بالاتراز رنج سرم زديم

ببخشید یک سوال 

من دکتر فقط برام سی دی ها رو نوشته بود که خوب بودن ، از دوستان شنیدم که اینم بدم بهتره برای اینکه دبگه خیالم راحت بشه 

منتها ابن سینا دادم جوابش خیلی عجیبه عدد نداره ، به هر کی هم نشون دادم سردرنیاورد ، چون مال دوستان رو دبدم همه عدد. بودن 

دوباره امروز رفتم بهش گفتم این درسته میگه اره ، ولی دکتر ازمایشگاه نبود

شما اطلاع دارید راهنماییم کنید

سلام دوستان،منم سه بار باردار شدم هر سه بار سقط شدن دو تای اولی دو هفته بعد از سونو ان تی وسومی یک ه ...

ازمایشهای انعقادی رو هم دادی؟ منم مثل شما بعد ان تی اینجوری شد تو ازمایش ژنتیکم جهش انعقادی نشون داد در صورتی که ازمایشهای اولیه غلظت خون و اینها همه خوب بوذ

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

بچه ها این غربال اول ر نظر می‌دین.

موندم فاینال ریسکه برای داون یعنی ریسک متوسط

یااسکرین نگتیوه که یعنی کم خطر

؟؟؟؟

معصومه جان عادله جان ودیگر دوستان 

لطفاً راهنمایی بفرمایین

میشه برمامان شدن من وسلامتی نی نی م یه صلوات بفرستین؟اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
1350

زیر اون جدول مکعب سبزه نوشته فاینال ریسک......دکترم گیر داده به اون و میگه داونش ریسک متوسطه.

درحالیکه سمت چپ به رنگ سبز هم برای داون هم برای۱۸/۱۳ زده اسکرین نگتیو که میشه ریسک کم.وبنظر من جواب غربال همینه.ومشکلی نداره،نظرشماچیه؟ 

دکتر گفته یابیا برو آزمایش دومیلیون وهشتصدهزارتومنی ر  بده یا برو برای مرحله دوم غربال

میشه برمامان شدن من وسلامتی نی نی م یه صلوات بفرستین؟اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم