1147
1273
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 299417 بازدید | 27754 پست
سقط كردي عزيزم برو بتا بده سونو هم بده بيين وضعيت رحمت در چه حاله اقدام كه هنوز انجام نده تا بر ...

نه میگم بعد پریودی میشه اقدام کزد یا باید استراحت بدم به رحم

مائده جان من جواب آزمایش غربالگریمو فرستادم میشه لطف کنی نظرتو بگی

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رب هب لی من الصالحین                                                          پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

عزيزم خيلي خوبه ماشالله عدد ان تي هم خوبه ريسكاتم كمه

راست میگه مائده جون؟؟ وای از عصری تا حالا دیوونه شدم  منکه زیاد سر در نمیارم اما یه خط آبی هست تا بالا رفته زیرش نوشته 1:271 خیلی نگران شدم عارفی هم تا هفته دیگه نیست فقط دعا میکردم شما آنلاین شی جوابمو بدی...خدا خیرت بده.. ینی نیاز نیست سلفری بدم؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رب هب لی من الصالحین                                                          پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
1350
راست میگه مائده جون؟؟ وای از عصری تا حالا دیوونه شدم  منکه زیاد سر در نمیارم اما یه خط آب ...

مشكلي نيست عزيزم

عدد ان تي خوبه

ريسكاتم پايينه

انسان خوبي باش،اما وقتت را براي اثباتش به ديگران ,تلف نكن🌷
مشكلي نيست عزيزم عدد ان تي خوبه ريسكاتم پايينه

ممنونم ازت خیلی لطف کردی  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام خانوما،کسی جدیدا سرم ای وی ای جی خریده؟ کل هزینه خرید و تزریق یه دوره رو با دفترچه تامین اجتماع ...

من 17 مرداد از داروخانه مرکزی هلال احمر تهران خریدم 3 تا سرم 5 گرمی آی وی آی جی 340 هزار تومن شد با دفترچه بیمه تامین اجتماعی...هزینه تزریق سرم هم بستگی به بیمارستانی داره که میری مثلا بیمارستان بقیه الله حدود 76 هزارتومن میشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام دوستان،منم سه بار باردار شدم هر سه بار سقط شدن دو تای اولی دو هفته بعد از سونو ان تی وسومی یک هفته قبل از سونو ان تی،وقتی میرفتم سونو میگفتن قلبش دیگه نمیزنه جنین دوم رو فرستادیم برای آزمایش ژنتیک گفتن سالمه وهیچ مشکلی نداره برای سیستم ایمنی بدنم آزمایش نوشتن جوابش بردم پیش دکتر گفتن خودت سالمی ومشکلی نداری آزمایش کاریوتاپ برای خودم و شوهرم نوشتن بازم گفتن سالمی ومشکلی نداری نمیدونم چیکار کنم

1307
خیلی سخته هیچ دلیلی نداره که درمانی بشه آدم می مونه حیرون چیکارکنه همش هم بخوای باردار بشی و سقط بشن ...

عزیزم

ازمایشات خیلی وسیع و‌کامله

ممکنه مشکل رحمی

اسپرم

هورمونی باشه

از دکتر عارفی وقت بگیر

ازمایشات کاملن صفحه ۳۰۵هست

و توضیحات کامل صفحه ۱۳۶۹

انسان خوبي باش،اما وقتت را براي اثباتش به ديگران ,تلف نكن🌷

مائده جون یا خانمای عزیزی که اطلاع دارید میشه راهنماییم کنید. دکتر عارفی کل ازمایشاهای سقط مکرر رو برام نوشته. از کرج یه روز میخوام برم ازمایشگاه بهار ازمایش بدم. به نظرتون به لحاظ حجم خونی که برای ازمایش کاریوتایپ و هورمونی و اون 2 صفحه ازمایش ایمنی و انعقادی لازمه میتونم یه روز همه رو بدم یا دو روز برم بهتره. یه کم دوبار تهران رفتنم برام سخته. اخه ازمایشا زیاده میترسم خیلی خون بگیرن توی یه روز بهم فشار بیاد. شما چی میگید. کسی بوده همه رو یه باره انجام داده باشه؟

سلام دوستان،منم سه بار باردار شدم هر سه بار سقط شدن دو تای اولی دو هفته بعد از سونو ان تی وسومی یک ه ...

همسرت ازمایش دی اف ای اسپرم داده؟ این آزمایش تو مراکز ناباروری برا شکستگی دی ان ای اسپرم گرفته می شه ، 

1226