1351
1341
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 299823 بازدید | 27766 پست

سلام دوستان منم در جمع خودتون پذیرا باشید.منم یه پارگی کیسه اب در27هفته داشتم که سزارین شدم وبعد از سهروز بچه پرکشید.یه سقط در5هفته داشتم.ویه توقف رشد جنین در۸هفته.داروهای سقط آخرمم انوکساپارین سیکلوژست و پرولوتون بود

سلام خانما. من 36 سالمه. بارداری اولم سقط شد. توی هفت هفته و دو روز توقف ضربان قلب. که البته توی یاز ...

نه اصلا بدون ازمایش و دارو عمل نکن

حداقل بنظر من ازمایشاتو اگر نمیدی پیش یه طب سنتی خیلی خوب برین و تقویت بشین 

حداقل اگر خداااایی نکرده دوباره سقط شه حسرت نخوری 

خداجووووونم بخاطر انچه دادي و هرانچه ندادي شكر

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

سلام ممنون مائده جان 

غزل ۲۶ ساله 

سن همسر ۲۹ ساله 

مدت ازدواج ۷ سال 

مدت جلوگیری بین هر سقط یکسال 

دارهای سقط اول و دوم اسید فولیک 

سقط سوم و چهارم انوکسا ۴۰۰۰ و پروژسترون و اسید فولیک 

مشکل اسپرم : ندارد 

مشکل ایمنی و انعقادی . عمل هیستروسکوپی هم انجام دادم 

داروهای بارداری پنجم و موفقیت آمیز: انوکسا ۶۰۰۰ و آسپرین و اسید فولیک ۵ و فمبیون و امگاسه و سلنیوم و متفورمین و سرم ای وی ای جی هفت دوره  . پروژسترون . سرکلا ژ هم شدم 

به لطف خدا ۲۸ خرداد دخترم به دنیا اومد با تشکر از سمی و مائده و سحر جون و دکتر رزاقی . 

1350
سلام ممنون مائده جان  غزل ۲۶ ساله  سن همسر ۲۹ ساله  مدت ازدواج ۷ سال  مدت جل ...

سلام غزل جون خیلی خوشحالم که دخترتو به سلامت ی بغل گرفتی برای ما هم دعا کن روزای آخری رو به سلامتی بگذرونیم. انشالله عروسی دخترتو ببینی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم شکرت که روز تولدم نی نیم صحیح و سالم بغلمه خدا جونم شکرت به خاطر تپش قلب نی نی نازم...  خداجونم شکرت که تا صدسال دیگه هم به سلامتی میتپه  خداجونم هزاران بار شکرت که نی نیم سالمه  من این سعادتو داشتم تا حالا سه بار حس مادر شدنو بکشم کلا 25 هفته تو سه بار. مطمئنم این بار چهل هفته تموم من مامان نی نی تو دلیمم بعدشم هزار سال مامان عشقم تو بغلم.  لطفا برای شادی روح مادرم و سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین*
سلام صبحتون بخیر شماره دکتر عارفی 22359892؟ چه ساعتی جواب میدن؟

روزهای یکشنبه و چهارشنبه از 10 تا 5 زنگ بزن

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رب هب لی من الصالحین                                                          پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
1348
هیچکس نیس؟کسی نمیدونه مطب عارفی هنوز نوبت میده یا نه؟؟ خاهش جواب بدین

بهتره زنگ بزنی به مرکز ناباروری و سقط مکرر ابن سینا عارفی شنبه و سه شنبه صبحها اونجاست فقط نگو مشکل سقط داری بگو مشکل ناباروری دارم میخام حتما با دکتر عارفی ویزیت بشم انشالله بتونی خیلی زود نوبت بگیری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رب هب لی من الصالحین                                                          پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
مرسی عزیزم برای شتبه بهم نوبت  داد واقعا ممنونم

خدارو شکر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
سلام غزل جون خیلی خوشحالم که دخترتو به سلامت ی بغل گرفتی برای ما هم دعا کن روزای آخری رو به سلامتی ب ...

سلام عزیزم  ممنون خداروشکر شما هم آخراشی انشاءالله به سلامتی دخترت رو بغل می گیری 

سلام خانمی خدارو شکر که ان تی خوب بوده .مطمئن باش جواب آز هم خوب هستش.ایشالله این چند ماه روهم به را ...

سلام عزیزم. نه خانمی باردار نیستم باید 2 هفته دیگه برم پیشش بببینم اجازه اقدام میده.راستش خیلی نگرانم چون هیچ توضیحی نداد همش نگرانم نکنه دارویی کم بده و یا نده آخه من آنتی تی پی او بالا بود فکر کنم 110 و تو آزمایشات ایمنی هم  hlad هم 18 بود که رنج آز باید تا 16 می بود. شما الان چند ماهته؟ ایشالله با خبر های خوب بیای   

سلام بچه ها 

ببخشید دکتر عارفی تو مرکز ابن سینا وقتی که برا بیماراش میذاره فرق میکنه با مطب خودش؟ چون اغلب دکترها تو مطبشون بهتر بیمار تحویل میگیرن، یعنی میشه برم ابن سینا چون الان دیگه مطبش میگه آبان زنگ بزن ک ببینم تازه کی نوبت بدم خیلی طول میکشه انگار

سلام عزیزم. نه خانمی باردار نیستم باید 2 هفته دیگه برم پیشش بببینم اجازه اقدام میده.راستش خیلی نگران ...

نگران نباش گلم به منم اصلا توضیح نمیداد یعنی الانم که باردارم نمیده الان 19 هفته هستم عزیزم داروهات چین الان?

سلام بچه ها  ببخشید دکتر عارفی تو مرکز ابن سینا وقتی که برا بیماراش میذاره فرق میکنه با مطب خو ...

منم زنگ زدم مطبش میگه به بار اولی ها نوبت نمیدن نمیدونم پس ما چه گناهی کردیم چیکار باید بکنیم منم ابن سینا گرفتم ولی نمیدونم عارفی هست یا نه

1346