1147
1341
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 299841 بازدید | 27766 پست
سلام شمام هماتوم داشتید توبارداری اندازش چقدر بود وکجای جفت بود؟ منم اصفهانم و تحت نظردکترلشنی دکتر ...

يك سوم ساك حاملگي هماتوم داشتم

هفتع ١٢ جذب شده بود

انسان خوبي باش،اما وقتت را براي اثباتش به ديگران ,تلف نكن🌷
میشه بپرسم علت ایست قلبی جنین رو طبق آزمایشات چ عنوان کردن؟  منم دو تا سقط ب علت ایست ضربان قل ...

توقف قلب علتش ميتونه

ايمني

انعقادي

سپتوم

ضعف اسپرم

مشملات هورموني

ديابت باشه

انسان خوبي باش،اما وقتت را براي اثباتش به ديگران ,تلف نكن🌷

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

سلام دوستان من دوبار سقط داشتم بار اول پنج هفته بودم که درد در واژن و رحم داشتم سونو دادم گفتن چیزی دیده نمیشه واژینال بده تو سونو بعدی گفتن چهار هفته ای و مشکلی نیس بعد از سه روز یه دفعه خونریزی و سقط داشتم و پنج روز بعد از عقب افتادن پریود بتام 500بودتقریبا ده ماه بعد باز باردارشدم هنوز ازمایش نداده بودم که جهار روز بعد عقب افتادن پریود یه دفعه خونریزی و سقط داشتم یعنی از بار ائل زودتر ، دکترم این ازمایشات رو نوشته کامل نیس درسته ؟میشه راهنماییم کنید

1350
میشه بپرسم علت ایست قلبی جنین رو طبق آزمایشات چ عنوان کردن؟  منم دو تا سقط ب علت ایست ضربان قل ...

سیستم ایمنی بالا

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی نی نیم ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
يك سوم ساك حاملگي هماتوم داشتم هفتع ١٢ جذب شده بود

داروخاصی مصرف کردیدیااستراحت فقط؟

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی نی نیم ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
سلام دوستان من دوبار سقط داشتم بار اول پنج هفته بودم که درد در واژن و رحم داشتم سونو دادم گفتن چیزی ...

سقطات مثل من بوده ..من مشکل ایمنی انعقادی داشتم ..همسرم دی اف ای ..خدارو شکر بعد درمان الان 9 هفته باردارم

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
1307

این ازمایشا خیلی خیلی خیلی ناقصن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
سقطات مثل من بوده ..من مشکل ایمنی انعقادی داشتم ..همسرم دی اف ای ..خدارو شکر بعد درمان الان 9 هفته ب ...

خداروشکر بارداری خوبی داشته باشی عزیزم، کدوم دکتر الان تهران خوب هست ؟من میتونم نوبت بگیرم؟اول ازمایشاتی که. صفحه های اول بود بدم بعد برم پیشش قبول میکنه؟

عزیزم حتما ازمایشارو بده از رو ازمایش دوز دارو مشخص میشه من مشکل انعقادی داشتم دوتا جهش که انوکسا 60 ...

عزیزم من تو صفحه مربوط  بهdfi دیدم که مال همسرتون  ۵۰بود.چه مدت دارو خورد وdfiبه چندرسیدکه شما با موفقیت باردار شدید؟چون dfiهمسر من هم ۲۵هست ودکتر فقط سه هفته قرص پروفرتیل دادبهش ولی بعدش دوباره dfi  رو چک نکرد وگفت بریم برا آی وی اف.که تو انتقالام بتام زیاد بالا نمیرفت وسق‌ط میشد.الان نگرانم که نکنه dfiباعث سقطام هست.

1226
عزیزم من تو صفحه مربوط  بهdfi دیدم که مال همسرتون  ۵۰بود.چه مدت دارو خورد وdfiبه چندرسیدکه ...

گلم دوماه دارو خورد .شد 12 البته دارو در کنار نزدیکی 4 بار در هفته..بعد اینکه پایبن اومد ماه د اقدام باردار شدم . دی اف ای خودش عامل سقطه..ولی خودتم باید بررسی بشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداروشکر بارداری خوبی داشته باشی عزیزم، کدوم دکتر الان تهران خوب هست ؟من میتونم نوبت بگیرم؟اول ازمای ...

دکتر عارفی ولی تا ابان نوبت نمیده..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه دارویی شما مصرف میکنین؟

اسپرین..سرم ای وی ای جی..انوکسا 6000 ..پردنیزولون.پروژسترن...و مکمل

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1346