1147
1273
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 287043 بازدید | 27402 پست
مرسی برام وقت گذاشتی عزیزم  ممنونم❤❤

قربونت عزیزم.انشالله مشکلت حل میشه نگران نباش

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
قربونت عزیزم.انشالله مشکلت حل میشه نگران نباش

انشاالله خدا یه بچه صحیح وسالم قسمت همه منتظرا کنه

سلام تمام احساسم….نميدونم دختري يا پسر … ميدونم يه فرشته اي و تو اوج آسمونها زندگي ميکني … دستاي گرم کسي رو سرته که من هر وقت کم ميارم بهش پناه ميبرم…تو پيش خدايي هستي که من تو رو از خودش خواستم و ازش ميخوام بهم اعتماد کنه و بدونه ازت خوب مراقبت ميکنم .. برام فرق نداره که پسري يا دختر من فقط ميخوام با نگاه کردن به صورت نازت آروم شم .. ميخوام دستاي کوچولوت رو ببوسمو صورت قشنگت رو ناز کنم… نميدوني با اومدنت چقدرشادمون ميکني …ما خيلي درباره ي تو حرف ميزنيم … وقتي از تو ميگيم غرق شادي و عشق ميشيم…ميدونم از خدا دل کندن سخته اما خواهش ميکنم زودتر بيا .. دوست دارم تو وجودم حست کنم … دوست دارم صداي قلبت رو بشنوم …بيا من خيلي منتظرتم …من عاشقانه صبر ميکنم تا تو آماده ي سفر بشي و بياي پيش ما … پيش پدر و مادري که نديده عاشقتن .. خدايا من هر چي تو زندگي دارم از تو دارم ازت خواهش ميکنم کوچولوي منم بهم هديه بده .. تو اين ماه هاي عزيز بهم عزيزمو برسون … خدايا همه ي اونايي که ازت ني نيشون رو ميخوان بي جواب نذار..                                             یه سقط داشتم😔😔میشه با دل پاکتون برای مادرشدنم صلوات بفرستین

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

سلام دوستان برای سقط مکرر به نظرتون دکتر عارفی بهترن یا مرکز سقط مکرر بوعلی سینا اگه کسی اطلاعاتی ...

از دکتر عارفی وقت یگیر عزیزم

انسان خوبي باش،اما وقتت را براي اثباتش به ديگران ,تلف نكن🌷
نميدونم ولي گفتم سقط داشتم گفت پس اين واكسنا رو هم بزن حتما

واکسنتو بزن عزیزم

من سه دوره قبل بارداری زدم

1291
دوستان دوباره تاكيد ميكنم دكتر گفت  بايد واكسن كزاز و هپاتيت بي هم زده باشيم  كه من فردا ...

گلم همه نمیخوان بزنن

بستگی به ازمایش هپاتیتت داره

اگه انتی بادی کم باشه مثل من باید حتما بزنی

سلام دوستان برای سقط مکرر به نظرتون دکتر عارفی بهترن یا مرکز سقط مکرر بوعلی سینا اگه کسی اطلاعاتی ...

عزیزم چاره ای نیست 

جز عارفی کسی دیگه ای نداریم

دکتر رزاقی بود که چند ماه پیش رفت کانادا

گلم همه نمیخوان بزنن بستگی به ازمایش هپاتیتت داره اگه انتی بادی کم باشه مثل من باید حتما بزنی

آخه من هنوز جواب آزمايش نبردم واسش

شما ميدوني بعد تزريق واكسن چند وقت نبايد اقدام كرد؟ يا ميشه و ربطي نداره؟

ديگران راقضاوت نكنيم.
آخه من هنوز جواب آزمايش نبردم واسش شما ميدوني بعد تزريق واكسن چند وقت نبايد اقدام كرد؟ يا ميشه و رب ...

همون ماهمم میشه اقدام کرد

اما من یک ماه فاصله دادم

1320
يعني بعد از تزريق آخرين دوره؟ آخه هپاتيت سه دوره هستش

دو دوره هم بزنی کافیه

اما من سه دوره زدم 

سلام مائده جون،مشکل نازایی و دو بار سقط تو شش هفته داشتم یکبار دیگم اینا رو بهت توضیح دادم عزیزم گفت ...

عزیزم شما باید ازمایشات سقط مکرر بدین

متخصص سقط مکرر اول بررسی ایمنی و انعقادی میکنه بعد جواب نگرفتین میره سراغ ژنتیک

شما اول اینا رو بده بررسی سقط مکرر بشو 

به نظر من از عارفی وقت بگیر

عزیزم شما باید ازمایشات سقط مکرر بدین متخصص سقط مکرر اول بررسی ایمنی و انعقادی میکنه بعد جواب نگرفت ...

حالا ک اومدم یزد دیگه،آخه میخواستم ای وی اف کنم،دکتر گفت اول بآید برم پیش دکتر سقط مکرر و ژنتیک و علتش پیدا شه بعد ای وی اف،اینم دکتر سقط مکرر و ژنتیک هست،ب خدا دیگه موندم،آزمایش سقط مکرر اسمش چیه!

1226
عزیزم چاره ای نیست  جز عارفی کسی دیگه ای نداریم دکتر رزاقی بود که چند ماه پیش رفت کانادا

زنگ‌زدم بهشون گفتن۲۹ مهر

تا اون موقع کاری انجام ندم

احساس میکنم این روزا واقعیت نداره همش خوابه

سلام تمام احساسم….نميدونم دختري يا پسر … ميدونم يه فرشته اي و تو اوج آسمونها زندگي ميکني … دستاي گرم کسي رو سرته که من هر وقت کم ميارم بهش پناه ميبرم…تو پيش خدايي هستي که من تو رو از خودش خواستم و ازش ميخوام بهم اعتماد کنه و بدونه ازت خوب مراقبت ميکنم .. برام فرق نداره که پسري يا دختر من فقط ميخوام با نگاه کردن به صورت نازت آروم شم .. ميخوام دستاي کوچولوت رو ببوسمو صورت قشنگت رو ناز کنم… نميدوني با اومدنت چقدرشادمون ميکني …ما خيلي درباره ي تو حرف ميزنيم … وقتي از تو ميگيم غرق شادي و عشق ميشيم…ميدونم از خدا دل کندن سخته اما خواهش ميکنم زودتر بيا .. دوست دارم تو وجودم حست کنم … دوست دارم صداي قلبت رو بشنوم …بيا من خيلي منتظرتم …من عاشقانه صبر ميکنم تا تو آماده ي سفر بشي و بياي پيش ما … پيش پدر و مادري که نديده عاشقتن .. خدايا من هر چي تو زندگي دارم از تو دارم ازت خواهش ميکنم کوچولوي منم بهم هديه بده .. تو اين ماه هاي عزيز بهم عزيزمو برسون … خدايا همه ي اونايي که ازت ني نيشون رو ميخوان بي جواب نذار..                                             یه سقط داشتم😔😔میشه با دل پاکتون برای مادرشدنم صلوات بفرستین

این آزمایشو زمانی که بارداربودم دادم الان پروتین رو مثبت زده یعنی دفع پروتین دارم

کسی اطلاعی داره؟؟باید چیکارکنم

این آزمایشو زمانی که بارداربودم دادم الان پروتین رو مثبت زده یعنی دفع پروتین دارم کسی اطلاعی داره؟؟ ...

نه عزيزم ناچيزه

مهم نبوده

حالا ک اومدم یزد دیگه،آخه میخواستم ای وی اف کنم،دکتر گفت اول بآید برم پیش دکتر سقط مکرر و ژنتی ...

باز خدا پدرشو بيامرزه

بهت گفته اول برو علت سقطو پيدا كن

ازمايشات صفحه ٣٠٥هست

اما اگه دكترت سر در نياره فايده اي نداره

شما ازمايشات سقط مكرر رو بدع

يه ويزيت هم پيش عارفي برو

علت سقطتو پيدا كن بعد هزينه كن

كل اين ازمايشات يكي دوتومن بيشتر نميشه اما عوضش ميارزه

1311