1421
1389
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 322249 بازدید | 28887 پست
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2787019/خانما-میشه-بیاینسقط-مکررجراحی-رحمعکس?postId=908889 ...

سلام عزیزم مشکلات رحمی هم یک دلیل مهم سقط مکرر میتونه باشه چند تا سقط داشتی چند هفته قلب داشتن ؟ به نظرم برو پیش سهیلا عارفی تهران 

سلام عزیزم مشکلات رحمی هم یک دلیل مهم سقط مکرر میتونه باشه چند تا سقط داشتی چند هفته قلب داشتن ؟ به ...

۴تا سقط ...زیر ۱۰هفته ..بدون تشکیل شدن قلب.

بله عزیزم میرم پیش عارفی

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

سلام دوستان.میشه برام دعا کنید خییییلی استرس روزدوشنبه رودارم.آخه باید برم سونو NT.میترسم خبر خوبی بهم ندند مثل بارداری قبلی.خیییلی نگرانم.تروخدا فراموشم نکنید وبرام دعا کنید باخبرای خووش بیام.ممنون ازهمتون.چون میدونم شماهاهم اینروزای پراسترسو تجربه کردید ودرک میکنید ک چقد سخته ودیر میگذره.

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی نی نیم ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
سلام دوستان.میشه برام دعا کنید خییییلی استرس روزدوشنبه رودارم.آخه باید برم سونو NT.میترسم خبر خوبی ب ...

انشالا عزیزم که با خبرای خوب میای من واست دعا میکنم شما هم واسه من دعا کن 💕💕

1401

سلام دوستان ، من هم ۳ بار سقط داشتم یه سری آزمایشات ایمنی و انعقادی و عکس رنگی و آزمایش اسپرم انجام دادیم و دکتر عارفی دیدن فعلا آسپرین و کیوتن و مولتی ویتامین برام تجویز کردن و گفتن هر وقت حامله شدم بیام که داروهام رو واسم تجویز کنن ، تو آزمایشات دیدم هتروزیگوت هستم ولی دکتر عارفی چیزی نگفتن فقط گفتن مشکل ایمنی دارم و باید سرم ivig بزنم و پردنیزلون رو گفتن فقط ، کسی میدونه داروی جهش انعقادی چیه ؟

1394
1390

من سرکلاژ کردم، 18هفته ام، یکساعتیه همش حس حرکت زیر دلمو دارم خییییلی پایین ببخشید روی خط لباس زیرمه

قبلا توی پهلوهام مثل حالت نبض بود الآن اومده زیر دلم و واضح تر شده

خیلی ترسیدم یعنی بخیه باز شده؟ بچه اومده پایین؟؟

توروخدا کمکم کنید😭😭😭😭

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رَبَّنــٰا وَلَا تُحَمِّلْــنَا مَا لَا طَـاقَةَ لَنَـا بِهِ✨🕋🤲🏻
من سرکلاژ کردم، 18هفته ام، یکساعتیه همش حس حرکت زیر دلمو دارم خییییلی پایین ببخشید روی خط لباس زیرمه ...

چبزي نيست اين حسا طبيعيع

انسان خوبي باش،اما وقتت را براي اثباتش به ديگران ,تلف نكن🌷
سلام دوستان ، من هم ۳ بار سقط داشتم یه سری آزمایشات ایمنی و انعقادی و عکس رنگی و آزمایش اسپرم انجام ...

براي جهشا

سلكسان ٦٠٠٠ميدن

چبزي نيست اين حسا طبيعيع

ممنون که جواب دادین، ولی انگار فشارش روی بخیه ها هست، شما گروه ندارید؟

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رَبَّنــٰا وَلَا تُحَمِّلْــنَا مَا لَا طَـاقَةَ لَنَـا بِهِ✨🕋🤲🏻
ممنون که جواب دادین، ولی انگار فشارش روی بخیه ها هست، شما گروه ندارید؟

نه عزيزم نگران نباش

گروه هست

منتها من لينك ندارم

خبرت ميكنم

1339