1147
1247
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 266582 بازدید | 26586 پست

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

1156
مهم. داروهاي بارداريته ميدوني چيا بهت ميده يا نگفت ؟!

سلام مریم جان من بیمارطرازی هستم ۵تا انتقال باهاش داشتم که سومی روباردارشدم وسقط کردم تو۲۱ هفته یعنی زایمان زودرس داشتم بعداونادوبار انتقال داشتم که منفی شدازت خواهش میکنم یه دکترخوب بهم معرفی کنید ممنون میشم .

سلام مریم جان من بیمارطرازی هستم ۵تا انتقال باهاش داشتم که سومی روباردارشدم وسقط کردم تو۲۱ هفته یعنی ...

سلام عزيزم

چه داررهايي داشتي؟؟

ازمايشاتتو كامل كن

انسان خوبي باش،اما وقتت را براي اثباتش به ديگران ,تلف نكن🌷
1221
سلام عزيزم چه داررهايي داشتي؟؟ ازمايشاتتو كامل كن

ازمایشاتم کامله ایمنی وانعقادی دادم که بایدطرازی توبارداری بهم ای وی ای جی میداد که نداد الان جنین ندارم میخام ازاول پیشه یه دکتردیگه شروع کنم

عزیزم من ازمایشاتم تکمیله انعقادی وایمنی دادم که باید طرازی توبارداری سرم بهم میداد ولی پردنیزلون داد میخام ازاول شروع کنم چون جنین ندارم یه دکترخوب بهم معرفی کنید بینه عارفی وقوامی موندم اکه شما اطلاعاتی دارید دراختیارمنم بزارید ممنونت میشم گلم

خوب دکترت روعوض کن شاید اون کمکت کردباتخمکای خودت باردارشدی

سری اخر همه نوع دارو داشتم سلکسان اسپرین پردنیزولون....اما بدتر شد کلا پوچ شد .دکترم میگه‌ایراد از کروموزومهای تخمکته.اگه میخای راحت‌بشی اهدایی بگیر.اگه بدونم سقط نمیشه و‌بدنیا میاد از خدامه همین‌امروز میرم‌اهدایی

سه بار سقط داشتم.ان شالله بزودی مامان میشم.خدایا امیدم‌به تویه.
1167

با اهدایی هیچ مشکلی ندارم.فقط میخام هرچه زودتر بچه داشته‌باشم و ازین‌رنجو سکوت دربیایم و خودم‌بدنیاش بیارم و نیش و کنایه دیگرانو نشنوم.

سه بار سقط داشتم.ان شالله بزودی مامان میشم.خدایا امیدم‌به تویه.
دوستم بعد 11بار سقط الان متوجه شده مقاومت به انسولین داره، حتماااا پیش مریم توکلی برو، تخصصش سقط مکر ...

من چندین بار سقط داشتم بار آخر با دکتر رزاقی با تموم داروها بازم نتیجه نگرفتم ،

دکتر طراری واقعا خوبه???

خواهش میکنم صادقانه راهنماييم کن

"این بود ،،،زندگی???????"
من چندین بار سقط داشتم بار آخر با دکتر رزاقی با تموم داروها بازم نتیجه نگرفتم ، دکتر طراری وا ...

گلم صادقانه میگم از داروها چیزی کم نمیزاره، تشخیصش خوبه، ولی حتما تو مساله سقط یه ویزیت پیش طرازی یه ویزیت پیش مریم توکلی برو، با نظر هر دو اقدام کن و برو جلو 

من چندین بار سقط داشتم بار آخر با دکتر رزاقی با تموم داروها بازم نتیجه نگرفتم ، دکتر طراری وا ...

نیازه حتما خودت و شوهرت ویتامین و مکمل مصرف کنی، تا نطفه قوی بشه، همیشه عمل سقط ایمنی انعقادی نیست خیلی وقتها یه تقویت ساده هست یا استرس نداشتن

1220