1147
1226
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 264546 بازدید | 26477 پست
دوستان میشه منو راهنمایی کنید من یک سقط 15 هفته به علت ایست قلبی داشتم - پیش دکتر حنطوش زاده رفتم ه ...

سلام عزیزم به نظر من حتما پیش عارفی برو به احتمال زیاد مشکل ایمنی و انعقادی داری عارفی ابن سینا هم میره اونجا زودتر وقت میده فعلا اگه میخوای پیش عارفی بری آسپرین نخور چون روی آزمایشات تاثیر میزاره 

خودش بهتون لنفوتراپي را پيشنهاد كرد؟؟ عدد اپكاتون چند بود؟؟؟

نه دکتر زنانی که پیشش میرفتم گفت برو

از دی رفتم زیر نظر دکتر شرکت

از من آپکا۱۰بود دوبار لنفو کردم شد۲۰،دکتر شرکت گفت فعلا سرم نمیخوای ،هپارینم نمیخوای ولی محض احتیاط بزن

پردینزولون و آ اس آ داد

خدایا خسته ام😢

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

من شنيدم ميگن با لنفو مخالفه من اپكام 3 است😭😭😭

آره منم شنیدم

نگران نباش با سرم حل میشه

دکتری که من پیشش لنفو کردم میگفت فاکتور خوبیه که تو بدنتون هست فقط واسه بارداری مشکل ساز میشه

خدایا خسته ام😢
1156
1221
عزيزم نگران نباش اين دفعه حتما حتما ماماني انشالله من تازه ديرم خامله ميشم خيلي

ممنون گلم ایشالا شماهم زود باردار میشین

یه مشکل دیگه هم دارم اینه که قبلا چسبندگی لوله داشتم باز کردم ولی دوباره برمیگرده،خیلی نگران این مسئله ام

خدایا خسته ام😢
ممنون گلم ایشالا شماهم زود باردار میشین یه مشکل دیگه هم دارم اینه که قبلا چسبندگی لوله داشتم باز کر ...

عزيزم خيليا مسكل بيشتر از اينا  دارنو شده

توكل به خدا

منم dfiهمسرم 21

عزيزم خيليا مسكل بيشتر از اينا  دارنو شده توكل به خدا منم dfiهمسرم 21

شوهرم قبلا تو یه آزمایشگاه معمولی آز داد خوب بود از سه تا دکتر زنان پرسیدم که شوهرمم تومرکز ناباروری آز بده گفتن نه

یکمم نگران اونم 

خدایا خسته ام😢

سلام عزیزان وقت بخیر من قبلا کاربر خاموش بودم الان عضو شدم من دو بار سقط داشتم هر دو تا هم در ۶ هفتگی بدون تشکیل قلب بود سقط دومم اذر ماه بود که کورتاژ شدم از اون موقع هم زیر نظر دکتر پاکروشم بعد از ازمایش و عکس رنگی معلوم‌شد که چسیندگی لوله دارم و گفت تخمکم هم ضعیفه بهم ویتامین E و امگا۳ و کپسول مکاویت و‌داستینکس و و کوانزیم امپول ویتامین دی داد به همسرم هم کلومیفن کوانزیم و وینامین امگا داد الان دوباره رفتم پیشش و بهم اجازه بارداری داده و گفت به محض مثبت شدن ازمایش بیا پیشم الان پریودم باید بعدش اقدام کنم خیلی استرس دارم یعنی میشه این دفعه جواب بگیرم؟😔

1167
1220