1147
648
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 246188 بازدید | 25863 پست
انوکسا رو بزن خدایی نکرده قلب بچه ایست می کنه ریسک نکن من خون ریزی شدید داشتم انوکسا و آسپرین رو قطع ...

ميزنم اگه يه وقت خونريزي اتفاق افتاد شياف رو اضافه ميكنم مرسي غزل جان بابت جواب😘😘

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا تنهام نذار 🤲🏻❤️
ميزنم اگه يه وقت خونريزي اتفاق افتاد شياف رو اضافه ميكنم مرسي غزل جان بابت جواب😘😘

آره بزن . انوکسا ۶۰۰۰ میزنی ؟ استراحت کنی خون ریزی نمی کنی مطمئن باش اگه یه موقع لک دیدی شیاف پروژسترون رو یه دونه زیاد کن 

آره بزن . انوکسا ۶۰۰۰ میزنی ؟ استراحت کنی خون ریزی نمی کنی مطمئن باش اگه یه موقع لک دیدی شیاف پروژست ...

زدم به اميد خدا ٤٠٠٠ ميزنم گفت از هشت هفته به بعد تغيير ميديم شنبه برم پيش پريناتالوژيست ببينم اون چي ميگه مرسي عشقم😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا تنهام نذار 🤲🏻❤️

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1158
هیچ جانرفتم فک کنم سرما خورده اگه برم نمیدونم چی میشه

تنها میخوام خودمو بکشم دیگه . از امروز خس خس سینه و تک سرفه میکنه و. نمیدونم علائم رفلاکسه یا سرما خورده . چون شیر بد میخوره

فقط 39 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازم
عزیزم شما تو چه مرحله ای هستیم یعنی چه ازمایشاتی رو انجام دادی؟ مشکلت چی تشخیص داده شده ؟ 

عزیزم من همه ی آزمایشاروانجام دادم گفتن فقط مشکلت لوله ی سمته راستت یه کم گرفته گفتم چراافته بتا میدم هیچی نگفت منم هرکاری میکنم نمیتونم بهشون اعتمادکنم واقدام کنم امروز رفتم پیشه دکترطب سنتی آزمایشامودید گفت به خاطرپرولاکتینته وقتی شبا نزدیکی میکنی پرولاکتین خیلی بالامیره فورا اسپرموضعیف میکنه به خاطر اونه عکسمم دیدگفت استخوان لگنت شوله  بایدحتما تقویت بشی بعدبذاری اونم یه عالمه داروداده بادارودکترم بخورم گفت بعددوماه دیگه بزارولی هم دکترم هم دکترطب سنتی گفتن احتیاج به انوکسانداری امیدبه خدا دیگه ببینم خداچی میخواد

عزیزم من همه ی آزمایشاروانجام دادم گفتن فقط مشکلت لوله ی سمته راستت یه کم گرفته گفتم چراافته بتا مید ...

سلام به نظر من برو پیش عارفی . آزمایشات رو میفرستی ببینم . شوهرت آزمایش اسپرم و دی اف ای داده ؟ تخمکت رو هم باید تقویت کنی حداقل دوماه قبل اقدام . شاید سپتوم رحم داری که بتا افت می کنه عکس رنگی یا هیسترو انجام دادی ؟ 

عزیزم من همه ی آزمایشاروانجام دادم گفتن فقط مشکلت لوله ی سمته راستت یه کم گرفته گفتم چراافته بتا مید ...

فرمیسک جان منم با غزل جون موافقم این تنها راه حل اینه بیای تهران پیش عارفی چون کس دیگه ای نیست منم رفتم پیش یه ایمونولوژیست به خاطر تی پی او بالا بهم پردنی و سرم وبه خاطر انعقاد انوکسا داد در صورتی که دکتر معمولی می‌گفت به خاطر ژنتیک آنقدر امتحان کن بمونه فکر کن  حتی کاریوتایپم دادیم با وجود یه بچه سالم تنها و سریع تریم راه عارفیه عزیزم

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ملک بودم و فردوس برین جایم بود
1125
نوا جان ب ۶ و آمپول ب ۱۲ و اسید فولیک ۵ هم داری ؟ یا فمبیون 

اسيد فوليك ٥ دارم و سه چهار ماهه ب كنپلكس ميخورم قبل انتقال هم آمپولشو زدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا تنهام نذار 🤲🏻❤️

راستي غزل جان پرولاكتينم مهرماه ٣١ بود گفتن كابربين بخور بياريم نصف رنج يه ماه بعد آز دادم شده برد نيم ولي گفتن تا انتقال همون هفته اي نصف بخور بعد بتا بازم گفتن بخور تا پنج هفته خوردم و اونام گفتن بخور ولي من يكي دو سايت سرچ كردم ديدم پرولاكتين من همچين زيادم نبوده ديروز بايد ميخوردم نخوردم نظرت؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا تنهام نذار 🤲🏻❤️
سلام به نظر من برو پیش عارفی . آزمایشات رو میفرستی ببینم . شوهرت آزمایش اسپرم و دی اف ای داده ؟ تخمک ...

سلام گلم آزمایش ایمینیوندادم ولی آزمایش انعقادیوعکس رنگیوآزمایش کاریوتایپودادم 

سلام به نظر من برو پیش عارفی . آزمایشات رو میفرستی ببینم . شوهرت آزمایش اسپرم و دی اف ای داده ؟ تخمک ...

خونه نیستم برگشتم میفرستم واستون به خدا اگه دکترم۲دقیقه وقت نگذاشت میخوام این کاروکنم ببینم شوهرم بهش اجازه میدن مگه بعدعید بیام پیشش

1103
سلام گلم آزمایش ایمینیوندادم ولی آزمایش انعقادیوعکس رنگیوآزمایش کاریوتایپودادم 

سلام عزیزم آزمایش ایمنی باید حتما بدی ایمنی بالا یک علت مهم سقط شیمیایی هست برو تاپیک سقط مکرر / تبادل نظر نی نی سایت دوتا تاپیک به این نام هست تاپیک دومی رو باز کن . کاربر مهدیا لیست کامل آزمایشات سقط رو گذاشته دوتا پریود از سقط بگذره این آزمایشات رو باید کامل انجام بدی به نظر من حتما بیا پیش عارفی شوهرت هم باید آزمایش اسپرم و دی اف ای بده تخمکت رو هم باید تقویت کنی بعضی اوقات عکس رنگی نرماله ولی تو هیسترو سپتوم مشخص میشه 

تنها میخوام خودمو بکشم دیگه . از امروز خس خس سینه و تک سرفه میکنه و. نمیدونم علائم رفلاکسه یا سرما خ ...

من امروز بردم دکتر معاینه کرد گف رفلاکسه کلی دارو داد شوهرم منو دعوا میکنه میگه بچه رو دارو خورش نکن حتما ببرش دکتر چون پسر من گرسنه باشه خودشو واسه شیر میکشه خوب میخوره اگه من شیر داشته باشم!ببرش دکتر دیگه چاره چیه یادش بخیر میگفتیم زایمان کنیم راحت میشیم الان از بارداری خیلی سخت تره کارای من که میمونه از بس درگیر بچه هستم

خدایا خیلی خستم امتحانمواز این سخت تر نکن 
من امروز بردم دکتر معاینه کرد گف رفلاکسه کلی دارو داد شوهرم منو دعوا میکنه میگه بچه رو دارو خورش نکن ...

علائمش چی بود ک گفت رفلاکسه؟؟ چی بهش داد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازم
من امروز بردم دکتر معاینه کرد گف رفلاکسه کلی دارو داد شوهرم منو دعوا میکنه میگه بچه رو دارو خورش نکن ...

اخه رفلاکس شیرو بد میخورن . واسه من خیلییی بد میخوره دو دقیقه میخوره ول میکنه.  شنبه وقت گرفتم . ی دل سیر نشستم گریه کردم . با قطره چکون دارم شیر میدم.  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازم
835