1472
1411
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 332050 بازدید | 29249 پست
سلام بچها،من دوسال پیش ازرحمم عکس رنگی گرفتم تازگی برا چهارمین بار سقط کردم لازمه برا اقدام بعد عکس ...

عزیزم فقط و فقط سرم لازمی و بقیه داروهات یعنی تا بی بی چک مثبت شد سرم باید بزنی 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازم
عزیزم فقط و فقط سرم لازمی و بقیه داروهات یعنی تا بی بی چک مثبت شد سرم باید بزنی 

خدا دخترتو حفظ کنه براتون،بخدا دیگه خسته شدم یعنی میشه ایندفعه یاسرم جواب بگیرم،تورو خدا این تاپیکو تعطیل نکنین تا خدا دامن ما هارو هم سبز کنه،ب راهنمایی هاتون احتیاج داریم

خدا دخترتو حفظ کنه براتون،بخدا دیگه خسته شدم یعنی میشه ایندفعه یاسرم جواب بگیرم،تورو خدا این تاپیکو ...

سلام عزیزم حالت چطوره بهتری ؟ دوتا پریود از سقطت بگذره برو پیش عارفی هر چی آزمایش داری با خودت ببر از الان زنگ بزن نوبت بگیر یکشنبه و سه شنبه و چهارشنبه هست احتمالا بعد عید نوبت بشه 

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

خدا دخترتو حفظ کنه براتون،بخدا دیگه خسته شدم یعنی میشه ایندفعه یاسرم جواب بگیرم،تورو خدا این تاپیکو ...

البته دکتر عارفی سرم رو قبول نداره برو پیشش آزمایشات رو انجام بده رحمت بررسی بشه شوهرت هم آزمایش اسپرم و دی اف ای بده اگه عارفی سرم ننوشت دکتر فروتن بیمارستان بهمن واست نسخه میکنه توی بارداری فعلا اقدام نکن بزار کامل بررسی بشی بعد هر موقع جواب آزمایشات اومد اینجا بزار راهنمایی می کنیم 

حتما چرا ک ن ب امید خدا اینبار بارداری سالمی رو میگذرونی .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازم
1473
من توی همون بارداریم که یه ماه پیش سقط شد دو روز بعد تاخیر بی بی منفی بود ولی یه هفته بعد مثبت شد. ه ...

آخه 6 روز پیش آزمایش خونم دادم منفی بود.حالا میذارم تاشنبه اگه پری نیومد دوباره تست میزنم.

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی نی نیم ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
آخه 6 روز پیش آزمایش خونم دادم منفی بود.حالا میذارم تاشنبه اگه پری نیومد دوباره تست میزنم.

ببخشید 9روزپیش آزمایش خون دادم

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی نی نیم ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
سلام بچه ها من امروز صب خواب موندم از وقت آمپول انوکسام 40 دقیقه گذشت خیلی نگرانم. چقدر اینور اونور ...

نگران نباش انقدر مهم نیست . من سرمم شده بود دو روز این ور اون ور زدم چون گیر نیاوردم . ازین ببعد سعی کن سر وقت بزنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازم
1447
نگران نباش انقدر مهم نیست . من سرمم شده بود دو روز این ور اون ور زدم چون گیر نیاوردم . ازین ببعد سعی ...

هر روز سر وقت میزنم. امروز خواب موندم. خدا دخترتو حفظ کنه مینا جون. واسه نی نی منم دعا کن. 

* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*
هر روز سر وقت میزنم. امروز خواب موندم. خدا دخترتو حفظ کنه مینا جون. واسه نی نی منم دعا کن. 

قربونت عزیزم حتما

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازم
ترانه جان خط زیر ناف کی از بین میره ؟؟ رنگ قهوه ایشو میگم  بعد اینکه شما بیشتر چ غذاهایی میخور ...

منظورت رو شکم خودمون؟

مال من که همیشه بوده نمیدونم  شاید پر رنگ تر شده فقط

بچه من اصلا کولیک نشد من حبوبات خوردم همچی بجز شیر خوردم دو ماه اول هم همش میخابید خیلی اروم بود جدیدا بخاطر دندون دراوردنه یا حساسیت به لبنیات یکم اذیت میکنه

چون تو مدفوعش خون دیدم فعلا لبنیات رو یک هفته است قطع کردم

اکه بخای حبوبات نخوری که میمونه برنج و مرغ و برنج و گوشت سعی کن کوکو کدو و سبزی و سیب زمینی درست کنی

سلام بچه ها من امروز صب خواب موندم از وقت آمپول انوکسام 40 دقیقه گذشت خیلی نگرانم. چقدر اینور اونور ...

انوکسپارین خیلی مهم نیست تا سه یا ۴ساعت هم من شد با تاخیر زدم

البته سر وقت بزن ولی گاهی اینطوری شد نگران نباس

منظورت رو شکم خودمون؟ مال من که همیشه بوده نمیدونم   شاید پر رنگ تر شده فقط بچه من اصلا کولی ...

اره شکم خودمون . اخه قبل بارداری نداشتم تو بارداری خط زیر ناف پر رنگ شد خیلی ضایعس 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دختر نازم
1476
انوکسپارین خیلی مهم نیست تا سه یا ۴ساعت هم من شد با تاخیر زدم البته سر وقت بزن ولی گاهی اینطوری شد ...

خیلی ممنون خیالمو راحت کردین خدا نی نی نازتونو حفظ کنه براتون

* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*
سلام عزیزم حالت چطوره بهتری ؟ دوتا پریود از سقطت بگذره برو پیش عارفی هر چی آزمایش داری با خودت ببر ا ...

سلام تموم ازمایشارو دادم هم خودم هم. شوهرم قراره برم از مرکز ابن سینا بگیرمشان اونوقت میزارم تو تاپیک راهنمایم کنین،خدا نی نی هاتونو حفظ کنه براتون

سلام تموم ازمایشارو دادم هم خودم هم. شوهرم قراره برم از مرکز ابن سینا بگیرمشان اونوقت میزارم تو تاپی ...

خوبی عزیزم روبراه شدی؟ایشالا که خیلی زودد دوباره مامان بشی 

(الھم صل علی محمدوال محمد)صلوات برای نی نی
1457