1472
1411
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 331570 بازدید | 29234 پست

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

دوستان آيا اسپرم ضعيف باعث سقط ميشه؟

من ماه پيشبارداري اول 6 هفته سقط داشتم همسرم چند سال پيش واريكوسل عمل كرده و مورفولوژيش كمه

خودم آزمايشهاي قبل بارداري دادم مشكلي نداشتم

ديگران راقضاوت نكنيم.
دوستان آيا اسپرم ضعيف باعث سقط ميشه؟ من ماه پيشبارداري اول 6 هفته سقط داشتم همسرم چند سال پيش واريك ...

بله میتونه

یا رب شکر که دخترمو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
1436
سلام. دکتر عارفی بهم سرم داد. تهران کجا باید بزنم؟بیمارستان بقیه الله  روشنیدم.پنجشنبه ها هم هس ...

شما چ جوری از دکتر عارفی وقت گرفتید اگ همین روزا میرید برا منم وقت بگیرید لطفا

من چار روز پیش بخاطر نازکی دیواره رحمم هیستروسکوپی شدم ک ی سپتوم داشتم خود همین هیستروسکوپی باعث نازک شدن دیواره رحم نمیشه ؟ کیا هیسترو کردن و بعدش ضخامتشون بالا رفته بودش ؟

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
1447
سلام به نظرم بیا پیش دکتر عارفی چون تفسیر این ازمایشات رو هر دکتری بلد نیست بعد جوابش رو به دکتر عار ...

من ازمایش سی دی 56 بالاست و فاکتور 5لیدن بنظرتون توی بارداری نیاز به سرم دارم؟

بچه ها لطفا هرکی امپول انوکسا میزنه ج بده  تاهفته چندم میشه امپول به دور ناف زد؟ من شکمم بزرگ ...

نه عزیزم اصلا این امپول مگه چند سانته که به کیسه اب برسه

رو خود انوکسا هم نوشته زیر جلدی یعنی فقط تو پوست زده ميشه

من تا اخر بارداریم زدم اینهمه افراد میزنن نترس مشکلی پیش نمیاد

شما چ جوری از دکتر عارفی وقت گرفتید اگ همین روزا میرید برا منم وقت بگیرید لطفا

من تلفنی گرفتم.مهر ماه نوبت گرفتم...و دی ماه نوبتم شد.روزهای یکشنبه و سه شنبه و چهارشنبه مطب هست.سه تا خط تلفن داره.مدام زنگ بزن.جواب میدن.ولی اون روز که من رفتم...هر کسی زنگ میزد...بهش میگفتن که اسفند زنگ بزن..که برای سال آینده بهت نوبت بدیم.اگر برات سخت نیست///حضوری برو...ببین زودتر بهت نوبت نمیده.

بیمارستان بهمن و عرفان هم زنگ بزن.ببین میتونی نوبت بگیری.

میشه برام دعا کنید که این بار نینی ام رو صحیح و سالم بغل کنم؟
1474
بچه ها لطفا هرکی امپول انوکسا میزنه ج بده  تاهفته چندم میشه امپول به دور ناف زد؟ من شکمم بزرگ ...

من نمیدونم .ولی بهتره از دکترت بپرسی.احتمالا تلفنی هم جوابت رو بدن

میشه برام دعا کنید که این بار نینی ام رو صحیح و سالم بغل کنم؟
تنها. جون پسر شماهم بالا میاره در طی روز؟

سلام مینا جون شرمنده دیر جواب میدم خونه مامانم بودم نه خوب نشده زردیش آره پسر منم بالا میاره

خدایا خیلی خستم امتحانمواز این سخت تر نکن 
1331