2733
2734
عنوان

تنورگازی خونگی مواردش استفادش چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 17294 بازدید | 46 پست
من دارم کلا بعنوان فر ازش استفاده میکنم توش همه چی میپزم پیتزا.کیک.مرغ کباب میکنم.کلا کاربردش مثل فر ...

درود عزیز

شما جایی تو تهران میشناسید که برم ببینم اندازهاشو و بخرم 

میخواستم بدونم میشه مرغ شکم پر توش درست کرد

بخرم ببرم ویلای شمال میشه اونجا باغ دارم بذارمش تو بالکن

درود عزیز شما جایی تو تهران میشناسید که برم ببینم اندازهاشو و بخرم  میخواستم بدونم میشه مرغ ش ...

سلام عزیزم تو تهران نه نمیشناسم.من خودم شمالم از همینجا خریدم.هرچی بخای میتونی توش درست کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام گلم، میشه مارک تنور گازیتونو بگید و اینکه راضی هستید ازش؟ ممنونم

سلام عزیز منم تازه گرفتم زیاد استفاده نکردم بلد نیستم ما توش گوشت اب پز گذاشتم قشنگ سرخ شد و بریان

نون هم پختم یکم خشک میشه باید بپیچی نرم بشه

کیک درست نکردم اما بنظرم خوب میشه

2738

امروزه پخت انواع کیک و شیرینی با پیشرفت‌هایی که صنعت شیرینی‌پزی در این زمینه نموده رونق بالایی گرفته و اغلب افراد به تهیه آن حتی در منزل روی می‌آورند. ازاین‌رو خرید بهترین تنور گازی خانگی که بتوان در آن نمونه‌هایی عالی ازنظر طعم و مدل‌هایی مختلف از انواع این شیرینی‌ها را فراهم نمود، موردتوجه بسیاری از افراد است.

سلام عزیز منم تازه گرفتم زیاد استفاده نکردم بلد نیستم ما توش گوشت اب پز گذاشتم قشنگ سرخ شد و بریان ...

سلام میشه منو راهنمایی کنی 

تنور گازی توی آشپزخانه نمیشه ازش استفاده کرد؟

حتما باید محیط اطراف باز باشه؟

سلام میشه منو راهنمایی کنی  تنور گازی توی آشپزخانه نمیشه ازش استفاده کرد؟ حتما باید محیط اطرا ...

چرا میشه گذاشت فقط باید دوروبرش ازاد باشه چون داغ میشه درش و دوروبرش بقیه وسیله هارو نسوزونه

همه چی ماهی مرغ نون کیک پیتزا هر چی بخوای من خودم تازه گرفتم مامانم 15 ساله داره

سلام عزیزم سرعت پختش چطور هست مثه هواپز سریعه؟

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌻 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌱بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌱اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌱مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌱اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌱وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌱ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌱آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌱دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌱امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌱كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌱غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌱هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌱مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌱انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌱مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌱كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌱مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌱🌸✨️اللهم عجل لولیک الفرج✨️🌸
من دارم کلا بعنوان فر ازش استفاده میکنم توش همه چی میپزم پیتزا.کیک.مرغ کباب میکنم.کلا کاربردش مثل فر ...

سلام عزیزم سرعت پختش چطوره؟مثه هواپز سریع هست؟

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌻 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌱بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌱اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌱مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌱اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌱وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌱ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌱آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌱دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌱امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌱كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌱غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌱هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌱مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌱انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌱مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌱كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌱مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌱🌸✨️اللهم عجل لولیک الفرج✨️🌸
عالیه کار فر رو میکنه تقریبا نان و کلوچه،مرغ و ماهی،پیتزا،کلا هر چیزی که بخوای تنوری یا سوخاری کنی ...

سلام عزیزم سرعت پختش سریع هست؟مثه هواپز؟

بعد اینکه تایمر هم داره؟

2706