2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام مامانای گل این هفته شو لباس کودک و مادر در تهران و کرج برگزار میشه :

- لباسهای مارکدار کودک carters-gap- deiesny-baby clup-oshkosh-carmell -... از بدو تولد تا 12 سال
-جوراب - جوراب شلواری های ترکیه ای با طرح های خوشگل و جنس عالی
- کفش و پاپوش
- شال و کلاه
- پتو - حوله - پیش بند - جغجغه - و خرده ریز سیسمونی
- لباس برای مامانا + لباس زیر مامانا

این هفته کفش - شال و کلاه و لباسهای گرم رو حراج کردم پس میتونید خرید خوبی داشته باشید .

ادرس و زمان شو تهران :
ستارخان - خیابان شادمان = شادمهر - کوچه گل افشان - پلاک از ساعت 3.5 تا 6.5 روز 5 شنبه = 24 اذر ماه

ادرس و زمان شو کرج = بلوار حدادی(کرج نو ) - نبش گلها خیابان گلها - باشگاه ایلیا نوین از ساعت 11 صبح تا 1 بعد از ظهر و 4.5 تا 6.5 بعد از ظهر = 25 آذر ماه

فردا یکسری کارهای جدید میرسه که عکسشو میزارم تو تاپیکم میتونید نمونه کارها رو از سه شنبه تو تاپیک ببینید .

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=140441&postID=6597592#6597592

قیمتها عالیه چون ما خودمون وارد کننده هستیم و شما میتونید لباسهای مارکدار رو بدون واسطه بخرید . اگر سوالی داشتید با شماره 09390386090 تماس بگیرید .

با تشکر
در فضیلت این سوره از امام صادق علیه السلام روایت است: از قرائت سوره زلزال خسته نشوید زیرا هر کس در نمازهای مستحب خود این سوره را بخواند آزار زلزله ای بر او نخواهد رسید و بوسیله زلزله، صاعقه یا آفتی از آفات دنیایی، نخواهد مرد و وقتی وفات کرد دستور می دهند او را به بهشت برند و خداوند می فرماید: ای بنده من در هر جای بهشت که دوست داشتی جای گیر. . .

از رسول خدا صلی الله علیه وآله وسلم نقل شده است: هر کس در شب جمعه دو رکعت نماز گزارد و در هر رکعت بعد از حمد پانزده بار سوره زلزال را قرائت نماید خداوند او را از عذاب قبر و از سختی های هولناک قیامت ایمن می دارد.۳

عاشق آن نیست که هردم طلب یار کند عاشق آن است که دل را حرم یار کند
ادرس و زمان شو تهران :
ستارخان - خیابان شادمان = شادمهر - کوچه گل افشان - پلاک 19 از ساعت 3.5 تا 6.5 روز 5 شنبه = 24 اذر ماه

ادرس و زمان شو کرج = بلوار حدادی(کرج نو ) - نبش گلها خیابان گلها - باشگاه ایلیا نوین از ساعت 11 صبح تا 1 بعد از ظهر و 4.5 تا 6.5 بعد از ظهر = 25 آذر ماه

2738