2726
عنوان

عسل درمانی

131 بازدید | 14 پست
سلام دوستان..میخوام بدونم عسل درمانی رو کسی برای عفونت رحم استفاده کرده؟روش درست و زمان مناسب و مدت عسل درمانی به چه شکلی هست؟من عسل مرغوب گرفتم و چهار شب هست با اپلیکاتور استفاده میکنم..فقط چند دقیقه بعد حتی تا چند ساعت بعد از اینکه عسل رو استفاده میکنم آب از من خارج میشه..نمیدونم طبیعیه یا نه
خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره هر کی استفاده میکنه حتما زیرانداز داشته باشه و ترجیحا فعالیتی نداشته باشه..من روز دوممه استفاده میکنم..کناره داخلی ران تست کردم پام واکنشی نداد ولی دیشب که زدم امروز کمی خارش داشتم..اگه اینجوری باشه سه روزه قطعش میکنم یا نهایت شب درمیون ..چون واسه نی نی اقدام دارم میترسم مشکلی پیش بیاد
خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
اپلیکاتور داروخانه ها میدن بسته های 6 عددی داره البته اپلیکاتور دو نوع هست یکی برای قرص یکی برای پماد ..برای عسل درمانی باید اپلیکاتور پماد بگیری
من روز سوم استفاده عسل درمانی ام ..فکر میکنم عفونت داخلی رو کشیده بیرون ولی خارش تو قسمت بیرونی گرفتم
2706