2726
عنوان

بچه ها چی بخورم جنین راحت تر سقط بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 199915 بازدید | 74 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من با قرص سایتوتک سقط کردم خیلی عالی بود و بعد چندساعت فورا به خونریزی افتادم و همچنین دفع لخته خون روزای اول دفع کمی داشتم خیلی نگران بودم اما با اینکه تو مسافرت هم بودم خیلی گرمی خوردم به همراه داروهای گیاهی و قرصهای دیگه که خوشبختانه بعد دوهفته خونریزیم تموم شد و سقط کردم.سایتوتک همون قرص سقط اما خارجیش.دوستای عزیزم اگه کسی قرص سایتوتکاصل خواست در خدمتم

من با قرص سایتوتک سقط کردم خیلی عالی بود و بعد چندساعت فورا به خونریزی افتادم و همچنین دفع لخته خون ...

دوست عزيز من تازه فهميدم باردارم ٣ تا بچه دارم، اصلاااا نمى خوام مى تونم اين قرص و مصرف كنم ؟ حتما سقط ميشه

2728
من با قرص سایتوتک سقط کردم خیلی عالی بود و بعد چندساعت فورا به خونریزی افتادم و همچنین دفع لخته خون ...

سلام من یکماهه باردارم اما نمیخام چطوری این قرص رو از شمابگیرم شماره آی چیزی بهم میدین

سلام‌. خانما میشه بهم بگید آیا اگر عفونت واژینال داشته باشم ممکنه باردار بشم؟ ده روزه پریودم عقب افتاده. بیبی چک بارداری رو منفی نشون داد. من عفونت واژینال دارم. الان نگرانم نکنه باردار شده باشم. چون نمیخوام. از ترس کرونا جرات رفتن به مطب و آزمایشگاه ندارم. میشه بمن کمک فکری بدین. چی بخورم که پریود شم یا اگه باردارم سقط بشه

سلام عزیزم من قرص میخام چکاربایدبکنم

برای شادی روح عزیزانمون الان صلوات بفرستیم ♥️♥️هربزرگی بزرگ نیس بزرگ بایدبزرگی بلدباشه
نگران نباش بمنم گفتن باید سقط کنی اگه نشد کورتاژ منم بعد 14روز سقط کردم اصلا هم لک نداشتم

چطورسقط کردی

برای شادی روح عزیزانمون الان صلوات بفرستیم ♥️♥️هربزرگی بزرگ نیس بزرگ بایدبزرگی بلدباشه

سلام منم متاسفانه بارداري ناخواسته داشتم هفته چهارم بارداري متوجه شدم همسرم قرص سايتوتک رو ناصر خسرو گرفته بود که متاسفانه هيچ تاثيري نداشت کلي اين دکتر و اون دکتر که قرص پيدا کنيم يا بهونه مياوردن يا قيمت هاي خيلي عجيب بالايي ميدادن دوست همسرم شماره يکي از دوستانش رو داد که تو داروخانه بود قرص رو هراه دستور مصرفش بهم داد که خدا رو شکر جواب گرفتم خدا خيرش بده بين اين همه آدم دروغ گو ودلال خيلي با حوصله و با صداقت جواب ما رو دادن شمارشون رو ميزارم اگه کسي نياز داشت مثل من اين همه دردسر و اعصاب خوردي نکشه تماس گرفتيد بگيد از طرف آقاي کاشاني تماس گرفتيد حتما کارتون رو راه ميندازن امکانش باشه

9196410160 آقاي صادقي

2706