2726
سلام من ی سقط تو 19 هفته داشتم چون جنین هیدروپس شده بود(تو ریه و قلبش اب جمع شده بود) دستور سقط دادن هیدروپس دلایل مختلفی داره ولی چون ممکنه ریشه ژنتیکی هم داشته باشه به اصرار خودم کاریوتایپ دادم 20 روز طول کشید تا جوابش اومد که خداروشکر گفتن مشکلی نداری بقیه ازمایشای معمول سقطم دادم هیچ کدوم چیزی نشون نداد درواقع اخرشم علت سقط ناشناخته موند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم دو ماه بتاهام یه کم میره بالا و دوباره میاد پایین و با چند روز تاخیر پریود میشم. دکترم گفت لقاح ...

سلام منم مثل شما هستم دو سری است کا این اتفاق برام میفته جواب ازمایشم مثبت میشه بتا یکم میره بالا بعد دو سه روز پربود میشم.شما چطوری درمان شدین باردار شدین.ممنون میشم جوابم بدی

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  
سلام منم مثل شما هستم دو سری است کا این اتفاق برام میفته جواب ازمایشم مثبت میشه بتا یکم میره بالا بع ...

سلام عزیزم اصلا یادم نیست این پیامو کی نوشتم. خدارو شکر الان یه پسر شیطون ۲۱ماهه دارم‌. دغدغه این روزام اینه که چه جوری از شیر بگیرمش!

والا من تخمدانم پلی کیستیک بود دو دوره قطره ویتاگنوس استفاده کردم به طور طبیعی باردار شدم. شماهم اگه تنبلی تخمدان دارین ویتاگنوس عالیهههه. ان شاا... زودی باردار شی عزیزم

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
منم هنوز منتظر جوابم

سلام استارار منم دوتا سقط داشتم توی هفته 4. بتا اومد پایین ...شما بعد از ازمایش زنتیک چطور باردار شدین؟طبیعی باردار شدی یا دارو خوردی که دیگه سقط نشد؟؟جواب ازمایشت چی گفت

سلام استارار منم دوتا سقط داشتم توی هفته 4. بتا اومد پایین ...شما بعد از ازمایش زنتیک چطور باردار شد ...

سلام دکترعکس رنگی نوشت  که ببینم مشکلی نداشته باشم عکسو گرفتم مشکلی نبود گفت ازماه بعد اقدام کن.2ماه بعداز عکس باردار شدم. تمام بارداری امپول انوکساپارین میزدم برای اطمینان خداروشکر این بار بارداری بدون مشکلی داشتم.سوال دیگه ای داشتی درخدمتم

0 =2-1

سلام دکترعکس رنگی نوشت  که ببینم مشکلی نداشته باشم عکسو گرفتم مشکلی نبود گفت ازماه بعد اقدام کن ...

تزریق انپول رو از چه زمانی شرو کردی؟بعد از مثبت شدن بارداریت بلافاصله شرو کردی به تزریق یا قبل از بارداری شروع کردی؟ممنونم از پاسخوگیت گلم

تزریق انپول رو از چه زمانی شرو کردی؟بعد از مثبت شدن بارداریت بلافاصله شرو کردی به تزریق یا قبل از با ...

از موقعی که فهمیدم باردارم یک یا2هفته ای گذشته بود همون هفته های3 یا4 بارداری فکرکنم. طبق نطر دکترم روزی یکی میزدم تا نزدیکای زایمان

0 =2-1

2 نوع آزمایش برای ما انجام میشه و دکتر میگفت اکثرا توی آزمایش دوم علت مشخص میشه گفت 2 هفته تا20 روز ...

منم دوبار تا حالا سقط کردم ،برام این آزمایش رو نوشته ،عزیزم چطور ازت آزمایش گرفتن، برای شوهرمم آزمایش نوشته 

منم دوبار تا حالا سقط کردم ،برام این آزمایش رو نوشته ،عزیزم چطور ازت آزمایش گرفتن، برای شوهرمم آزمای ...

کاریوتایپ یه آزمایش خون معمولیه

معمولا چند هفته طول میکشه جواب بیاد فقط بیمه قبول نمیکنه 

2706