2410
2553
عنوان

تعیین جنسیت جدول چینی درسته ؟؟؟

92 بازدید | 18 پست

تجربه اشو دارید

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
برای من درست بود

اخه دو مدل هسته اونی که ماه ها رو خارجی نوشته درسته ؟؟؟

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ن یکیه چون همه جای دنیا کاربرد داره ب صورت خارجی هم نوشته شده. شروع جدول خارجیش گمونم از ماه دی باشه ...

اخه ایرانی نگاه کردم میشه دختر 

اون که ماه ها خارجی هستن نگاه کردم میشه پسر

اخه ایرانی نگاه کردم میشه دختر  اون که ماه ها خارجی هستن نگاه کردم میشه پسر

من مطمئنم یکیه چون خودمم ی دختر دارم میخام واسه پسر اقدام کنم دربارش مطالعه کردم اگر میخای تاریخ دقیق تولدتو بگو من واست حساب کنم.

2456
از این روش سر در نمیارم بی زحمت خودت برام از این روش حساب میکنی تاریخ تولدم ۳۱/۱/۶۸ اقدامم میخوام ۱ ...

ببین تاریخ تولد میلادیت درمیاد ۲۰ آپریل ۱۹۸۹ 

روز اقدامت هم میشه ۴ اکتبر ۲۰۲۳

بغیر از این  سایتی ک واست فرستادم توی سه تا سایت معروف خارجی دیگه هم چک کردم توی همشون میگن ک نتیجه اقدام پسر هستش . حالا اگر خواستی خودت هم چک کن دیگه تاریخارو بزن نتیجه واست میاد.

حتما از کیت تخمک گذاری هم استفاده کن .

ببین تاریخ تولد میلادیت درمیاد ۲۰ آپریل ۱۹۸۹  روز اقدامت هم میشه ۴ اکتبر ۲۰۲۳ بغیر از این &nb ...

ممنون گلم اره خودم چنتاش امتحان کردم پسر میشه 

از روش شما گفتم هم برام بزنی مطمئن شم 

رستا زندگیم