2726
عنوان

زایمان طبیعی در بیمارستان سینا مشهد

16465 بازدید | 22 پست
سلام تعریف کنید. کیفیت کار ماما ها و پرستارا و مراقبتشون چه طور بود؟ کسی با اپیدورال زایمان طبیعی داشته اونجا بگید دیگه هر چی میدونید مرسی
سلام مامانا دوست داشتید به گروه ما در تل گرام ملحق بشید در ارتباط با غذای کودک و بدغذایی و هر آنچه مربوط به کودکان میباشد البته فقط کودکان بالای یکسال و نیم https://telegra.me/joinchat/Azun1wY7di_LKXUqwLrviw البته یه m به آخر تل گرام اضافه کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سارا جون هفته چندمی عزیزم؟؟؟؟ بعددکترت کیه؟؟؟؟ من بیمارستان سینا واسه خواهرم رفتم. البته یه جراحی سراپایی بود واسه زایمان نبود رفتار پرسنلش خیلی خوبه. خیلی به مریض میرسن. ولی از امکانات بیمارستانش واسه زایمان چیزی نمیدونم
2728
ببخشید من نتم ضعیفه. هفته 15 .دکتر نسرین بهلول. تازه هفته پیش فهمیدم سر زایماناش نمیره. منشیش گفت اگه مشهد باشه واسه زایمان میاد ولی من استرس گرفتم. تازه تو فکر کلاساش افتادم ایشالا به سلامتی زایمان کنین
من سینا سزارین کردم. زیاد کارکنان جالب نبودن مخصوصا پرستارهاش زورشون میامد شب اول بیان به بچه سر بزنن به زور میامدن ببینن چرا بهشون زنگ زدی بیان. من دکترم نجف زاده بود خدا هرجا هست حفظش کنه ازش راضی بودم
اتفاقا واسه منکه خیلی خوب بودن هر وقت زنگ میزدم زودی میومدن.. دیگه به شانسم بستگی داره که اون شبی که هستی شیفته کی باشه.. باز من یه بار رفتم بیمارستان رضوی ماماهاش خیلی وحشی بودن.. اصلا راضی نبودم ازشون ولی بقیه خیلی تعریف میکنن
2706