2726
عنوان

یه نذر برای همه ی مشکل دارا و حاجت مندا که ردخور نداره..

| مشاهده متن کامل بحث + 544349 بازدید | 1715 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی بگردم..چقدر حاجتمند زیااااااده اگه می دونستم زودتر می گفتم..از ته قلبم از خدا می خوام با این نذر حاجتتون رو بگیرین..اگه گرفتین حتما" بهم خبر بدین منم خوشحال کنین منو خانواده م رو هم دعا کنین..
2728
سلام بچها

سلام لاریسا ‌جونم خوبی؟

من هم به صلوات اعتقاد دارم و با 14000صلوات هم نتیجه گرفتم خدارو شکر اما من میگم عدم اگه حتی صلوات هم بفرسته خدا صداش رو میشنوه و بهش کمک می‌کنه اما اگه این صلوات واقعیی‌ باشه و از ته دل‌.

لاریسا جان دعا میکنم هر چه زودتر هر مشکلاتی که داری حل بشه برام دعا کن عزیزم مشکلات مالی بدجوری گرفتارمون کرده من و شوهرم هر دو بیکاریم دعا کن برامون
خــدایــــــــــــــــا دستهایم را به سویت بلند میکنم... دستهایم را خالی بر نگردان
سلام لاریسا جون من برای حاجتی دارم که براش خیلی دست به درگاه خدا شدم ............اما فعلا حاجتم سلامتی برای عزیزمه ....یه ختم قرآن براش نذر کردم واین صلواتی که شما گفتی ان شاءالله چیزی نیست و صحیح و سلامته نفسم.
2706