2726
سلام دوستان من میخوام ماشین ظرفشویی ال جی بخرم ولی همه میگن که ال جی نخرم مارک بوش هم میگن که تمام ظرفها رو خش میندازه کسی از شماها تجربه ای دارید کمک کنید که خرید خوبی انجام بدم
اللهم صل علی محمد و آل محمد ♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من ال جی دارم، 4ماه هست خریدم، خیلی راضیم، مامانم هم ال جی داره 7ساله،اونم راضی هست
خداوندا بهشت را آنچنان که به مادرم وعده دادی، به پدرم نیز هدیه کن، پدرم فرشته زندگیم بود که به سویت پر کشید لطف کنید وبرای سلامتی مامانم و شادی روح بابای مهربونم صلوات بفرستید
پس یعنی میگین که ال جی بخرم یه مدل جدیدتر اومده که چراغ ال ای دی داره و شروع شستن رو بت بخار انجام میده و انوقت قیمتش میرسه به سه میلیون و .... ولی بدون اینا قیمتش میرسه به 2,885,00
اللهم صل علی محمد و آل محمد ♡
منم میخوام بخرم ولی فک کنم با توجه به گفته های اینایی ک ماشین ظرفشویی دارن بوش بخرم درسته خیلی گرونتره نسبت به بقیه ولی خب بنظرم بهتر از اینه دائم بین خونه و نمایندگی پاسکاری بشی
آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند**بگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند
2706