2137
2106
وااااای یاد اون کلیپی افتادم که پرستاره بچه رو بهقصد کشت میزنه اونم با دوربین مخفی گرفته بودن واااای خدا تا چند ماه حالم بد بود
شاملو میگوید: بترس از او که سکوت کردوقتی دلش را شکستی او تمام حرفهایش را جای تو به خدا زد.... وخدا خوب گوش میکند وخدبتر یادش میماند خواخد رسید روزی که، خدا تمام حرفهای او را سرت فریاد خواهد کشید و تو آنروز درک خواهی کرد که چرا گفته اند: دنیا دار مکافات است......

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

عزیزم ما تو خونه دوربین داریم و نتمون هم پارس آنلاینه اشتراک یکساله داریم و دوربین رو روی گوشی موبایل هم نصب کردیم در محیط کار چک میکنیم البته چیزی که مهمه سرعت نت تو محلی هست که میخوای دوربین خونه رو چک کنی
2149
شکلات جواب از منفی بود اما باور کن هنوز توهمشو دارم از بس میترسم.دو قلوها هفته ی خیلی بدی داشتن هر سه تا بچه م تهوع و اسهال داشتن ببخشید .اما الان بهترن خدارو شکر
شاملو میگوید: بترس از او که سکوت کردوقتی دلش را شکستی او تمام حرفهایش را جای تو به خدا زد.... وخدا خوب گوش میکند وخدبتر یادش میماند خواخد رسید روزی که، خدا تمام حرفهای او را سرت فریاد خواهد کشید و تو آنروز درک خواهی کرد که چرا گفته اند: دنیا دار مکافات است......
2050