2726
عنوان

آیا زخم دهانه رحم با تزریق واژینال عسل خوب می شه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 41054 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام.
منم زخم دارم
این ماه یکبار انجام دادم. اما چون تو اقدامم دیگه انجام ندادم آخه نمیدونستم تو اقدام میشه انجام داد یانه
رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثینَ وَاجعَل لِی مِن لَدُنکَ وَلیاً یَرِثُنی فِی حَیاتی وَ یَستَغفِرُ لِی بَعدَ مَوتی وَ اجعَلهُ
خَلَفاً سَویّاً وَ لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیباً . اللّهُمَّ اِنّی اَستَغفِرُکَ وَ اَتوبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنتَ الغَفورُ الرَّحیم
2728
من نفهمیدم دوش واژینال بالاخره خوبه یا نه؟ کسی اطلاعی نداره؟
من باشم ، تو باشی و صحن انقلابت ..دنیا را می خواهم چه کار؟! .السلام علیک یا شمس الشموس...یا علی ابن موسی الرضا(ع)
من نفهمیدم دوش واژینال بالاخره خوبه یا نه؟ کسی اطلاعی نداره؟ میشه یه نفر کمکم کنه
من باشم ، تو باشی و صحن انقلابت ..دنیا را می خواهم چه کار؟! .السلام علیک یا شمس الشموس...یا علی ابن موسی الرضا(ع)
من ٥ ماه بود که برای بارداری اقدام کرده بودم اما جواب نداد از طرفی هم زمان پریود درد و خونریزی وحشتناکی داشتم. خلاصه با ام آر آی مشخص شد که آندومتریوز دارم و دکتر گفت باید لاپاروسکوپی کنم ولی اگر شانس بیارم و باردار بشم ممکنه خودش خوب بشه. منم خودم تو نت سرچ کردم راجع به تزریق واژینال عسل البته همراه با یه نخود زاج سفید. دیشب این کارو کردم ولی از همون موقع تا الان تو رحمم احساس درد و تیر کشیدگی دارم. الان یعنی خراب کاری کردم؟!
خیلی دیر می فهمیم که زندگی، همین روزهایی است که منتظر گذشتنش هستیم!
2706