2737
2734
عنوان

پیداکردن آسان تخمک اهدایی، جنین، اسپرم و رحم اجاره ای

| مشاهده متن کامل بحث + 194172 بازدید | 1624 پست
عزیزم چطوری میشه که شما متاهل باشی و بتونی تخمک اهدا کنی؟ وقتی به هیچ وجه نمیشه بین شما و پدر واقعی ...

من یه باراهداکردم والان توی تمام مراکزمتاهلاروقبول میکنن وهیچ ربطی نداره رابطه ای قرارنیست که بینمون ایجادشه لقاح ازمایشگاهیه

۰۹۳۰۲۸۰۶۶۵۵دوستان اهداکننده یاگیرنده تماس بگیرید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام تخمک اهدایی میخوام از خانمی با شرایط زیر

۲۱_۲۷ساله,قد بالای۱۶۲,صورت گرد,پوست سفید,گروه خونی o+,دارای حداقل یک فرزند,مدرک لیسانس,اصفهان یا تهران یا یزد

تا ۲میلیون میتونم تقدیمش کنم که ناقابله نسبت به لطفش

نیازمند فوری فوری رحم اجاره از همدان یا قم کسی بود شماره بزاره تماس بگیرم ممنون

سلام.رحمم رو اجاره ‌میدم.و اهدای تخمک میکنم،قبلا یکبار رحمم رو اجاره دادم و زایمان طبیعی و به لطف خدا و عنایت آقا امام زمان زایمان طبیعی و راحتی داشتم

نماز میخونم و روزه میگیرم،قرآن میخونم،ذکر زیاد میگم،نماز آقام امام زمان را میخونم که به لطف خودشون هستش،ائمه رو خیلی دوست دارم بازم از لطف خودشون،

رحم اجاره ای بچه سالم بدون سقطی،یکبار زایمان داشتم،و تخمک هم با اولین نزدیکی باردارشد،من ازدواج طولانی نداشتم و رابطه ی جنسی در دراز مدت نداشتم و در 2ماه فقط،از این رو تخمک‌های سالمی دارم

،25سالمه،رنگ پوست سفید،موهای بوری دارم ولی در رنگ زیاد تیره شدن،تخمک اهداییم بچه بور و سرخ و سفید شد،خدا حفظش کنه،

هرکسی که خواست میتونه به تلگرامم پیام بده

@mahsamahsa72

2738
سلام.رحمم رو اجاره ‌میدم.و اهدای تخمک میکنم،قبلا یکبار رحمم رو اجاره دادم و زایمان طبیعی و به لطف خد ...

عزیزم از کدوم شهر؟؟

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
نیازمند فوری فوری رحم اجاره از همدان یا قم کسی بود شماره بزاره تماس بگیرم ممنون

سلام.رحمم رو اجاره ‌میدم.و اهدای تخمک میکنم،قبلا یکبار رحمم رو اجاره دادم و زایمان طبیعی و به لطف خدا و عنایت آقا امام زمان زایمان طبیعی و راحتی داشتم

نماز میخونم و روزه میگیرم،قرآن میخونم،ذکر زیاد میگم،نماز آقام امام زمان را میخونم که به لطف خودشون هستش،ائمه رو خیلی دوست دارم بازم از لطف خودشون،

رحم اجاره ای بچه سالم بدون سقطی،یکبار زایمان داشتم،و تخمک هم با اولین نزدیکی باردارشد،من ازدواج طولانی نداشتم و رابطه ی جنسی در دراز مدت نداشتم و در 2ماه فقط،از این رو تخمک‌های سالمی دارم

،25سالمه،رنگ پوست سفید،موهای بوری دارم ولی در رنگ زیاد تیره شدن،تخمک اهداییم بچه بور و سرخ و سفید شد،خدا حفظش کنه،

هرکسی که خواست میتونه به تلگرامم پیام بده

@mahsamahsa72

عزیزم چطوری میشه که شما متاهل باشی و بتونی تخمک اهدا کنی؟ وقتی به هیچ وجه نمیشه بین شما و پدر واقعی ...

اهدا تخمک متاهل هم قبول میکنن ربطی نداره

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2706