2726
ب نظرتون برم کلاس زبان فشرده چهار روز درهفته ع ساعت ماهی 200 پنج ماهه دیپلم میدن ی دختر یکسال ونیم دارم تصمیم دارم انشتلله بزارم شش ماه دیگ برا بچه دوم اقدام کنم حالا دو دلم برم کلاس زبان نرم یعنی یاد میگیرم میدونم اگ بچه دوم اومد دیگ اصلا نمتونم
خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چون تا حامله بشی و نینی به دنیا بیادو سرت شلوغ بشه کلی وقت داری بعدشم که سرت شلوغ شد هر روز فیلم زبان اصلی ببینو آهنگ گوش بده
با شادبودن زیبابودن رنگی بودن خندیدن و رقصیدن هم میتوان به بهشت رفت کافیست خوب باشیم و انسان!
من عشقم کلاس و اینجور چیزا بود الان سه ساله خونه نشین شدم بخاطر بچم از زمان حاملگی دیگ تنبل شدم دلم نمخاد تو خونه تکون بخورم
خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند
چون تا حامله بشی و نینی به دنیا بیادو سرت شلوغ بشه کلی وقت داری بعدشم که سرت شلوغ شد هر روز فیلم زبان اصلی ببینو آهنگ گوش بده
با شادبودن زیبابودن رنگی بودن خندیدن و رقصیدن هم میتوان به بهشت رفت کافیست خوب باشیم و انسان!
مرسی دوستای گلم خیلی بی اراده شدم همش حس میکنم چیزی یاد نمیگیرمو پولمو حروم میکنم اخه چون فشرده هم هست و ماهانه امتحان میگیرن خیلی سست هستم
اگ همتشو داری بدو حتما ولی زبان خوندن فقط ب کلاس رفتن نیس حتما حتما باید تو خونه وقت بذاری و تمرین کنی
دوستان گلم عاجزانه ازتون میخوام تو نماز اتون واسه نی نی دار شدن خواهر منم دعا کنید . خیلی ناراحتم بابت این موضوع 😢😢😢😢😢
برو تو صفحه نخست شرکت در گفتگو یکی از موضوعات مرتبطو انتخاب کن بعد پیام جدید بعدم ارستل
2706