2733
2734
عنوان

دنبال باورهای جدیدی هستم برای رشد خودم.

| مشاهده متن کامل بحث + 430082 بازدید | 4307 پست

"این داداشش ک تهرانه زنو بچه داره اونم خیلی نصیحتش میکنه اون تا ۹ راهنمایی درس خونده .هیچی حالیش نیست .همه میشناسنش ‌.میشینه میگه نباید به زنا رو بدی نباید به خونوادشون احترام بزاری نباید کاری کنی سوارت بشنو ............"

تو جوری رفتار کن که حرفهای اون بی تاثیر بشه، چون اون میتونه چیزی یاد همسرت بده، تو نمیتونی؟

تو با دانایی باید یکبار دیگه مردت رو به راه بیاری (نمیخوام از واژه تربیت کردن استفاده کنم، اما این واژه بهتر مفهوم رو میرسونه).

اگر احساس میکنید همسرتون رو یاد میدن، آموزش میدن، شما هم آموزش بدید.بهتر و با محبت تر.

خوشا راهی که پایانش تو باشی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

"تازه بااینکه سالی دوبار میریم با دعوا و صدردصد با کتک کاری میام خونه خودمون"

کتک کاری خط قرمز زندگی هست.نگذار به اونجا برسه.اگر جواب یک مرد عصبانی رو ندی، هیچ وقت دعوا منجر به کتک کاری نمیشه.

توی کتک کاری کی ضرر میکنه؟

زن یا مرد؟

زور کی بیشتره؟

معلومه مرد.

پیروز این میدون مرد میشه.

. یاد میگیره با کتک، طرفش رو ساکت کنه.

قبل از کتک کاری خانم ها باید سکوت کنند.

ارزش خودشون رو اینقدر پایین نیارند.

کسی که خودش رو دوست داره، جوری رفتار میکنه که بهش حتی بی احترامی نشه.

چه برسه به اینکه کتک بخوره.

وقتی یک مرد، سر یک طناب رو میکشه، شما سر دیگه طناب رو نکشید.

بر فرض که مرد اهل سر و صدا و بداخلاقی و دعوا است.

زنی که عاقل دم به دم مرد نمیده.

اون طنابو کشید، این نمیکشه.

هیچ مردی سر طنابی رو که وله، نمیکشه.

طنابی که کسی سرش رو نمیکشه، لذتی نداره بکشی، بردی در کار نیست.

اما امان از روزی که شما هم اون سر دیگه طناب رو بکشی، مرد با قدرت مضاعف میکشه.

و مطمئن باشید زور ضعیف ترین مردها هم از زور قوی ترین زن ها بیشتره.

پس خودمون وارد بازی بکش بکش نشیم، بازی ای که بازنده اش خودمون هستیم اول.

سر این متن ها میشه یک عمر صحبت کرد، اگر بشینیم تا آخر دنیا میشه از همین چند تا متنت کلی نکته در آورد، اما فکر کنم کلی هاش همین بود.باز بیان دوستان کمک کنند.

رنکیک جان امیدوارم بتونی مشکل زندگیت رو حل کنی و اینجا از موفقیت هات و برنامه ات بنویسی برامون.

2728

پرنسس عزیزم بابت اینکه برای من وقت گذاشتی ازت ممنون و سپاسگذارم .به خدا قسم همیشه آراستم همیشه غذام حاضره و همیشه خونم تمیزه .بخدا با محبت باهاش برخورد کردم که احترام بینمون بمونه ولی همسرم اولویتش فقط خونوادشه .انگار نباید زن میگرفت .من باخودم فک میکنم فقط و فقط فرهنگمون بهم نمیخوره .ایشون یه کلفت میخوان ک احترام و عزت زیادی قائل بشن  برای خونوادش . 

پرنسس عزیزم ماتهرانیم و پدر مادرامون شهرستان .وقتی برمیگردیم ۱۵ روز باید بمونیم .این معظله برای ما .بخدا همسرم ۸روز خونه ی باباش باشه و منم تنها برم خونه ی بابام یه آدم دیگ میشه آزارم میده .نمیدونم چیکارکنم ؟ باهاش بمونم ؟تنهایی برم خونه ی بابام ؟ نمیدونم پرنسس عزیزم و فرشته ی نجاتم

عزیزم جواب سوالت ک پرسیدی پس چرا به تو محبت نمیکنه اینه که عروس تو این خونواده هیچ جایگاهی نداره و اصلا جرات نمیکنه قشنگ و محترمانه صدام بزنه .منت و خونه ی باباش عمدا به هنسرم گفتم یه لیوان آب میاری برام بخدا همه ی اتاق هارو گشته ببینه مادرش هست اگر هست که نیاره برام اگ نیست بیاره 

2738

پرنسس عزیزم بزار یه داستانیو برات بگم داداشم خیلی ثروت داشت پارچه فروش بود و سالی دوبار میرفت چین و دبی بعد داداشم ورشکس شد هیچی نموند هیچی بعد میشینه از بدبختیاش پیش این دومادا میگه همسرمنم با دوتا داداشش میشینن و برادرمو مسخره میککن .این آدم باسوادو بببین چه شخصیتی داره ....

شما سالی 15 روز اونجایی .فعلا بقیه اش رو درست کن.با خانواده ها دوستان همکارانی که دید بازتری دارن و به خق و حقوق زناشون احترام میزارن رفت و آمد کن .

فکر نکن تو تنهایی .و مردت اولین مردیه که این رفتارهارو داره 

و از همه بدبختی تر اینکه اینا ژنتیک آدما فضولین و همش سرشون تو زندگی مردمه.والا من مغزم سوت میکشه از حرفای اینا .هیچکسی بویی نمیبره از مشکلات خودشون ولی خودشون پادشاه خبر دارشدن از بدبختیای مردم 

2706