2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شوهر من نصاب وسایل برقیه اصلا از اسنوا خوشش نمیاد و میگه خیلی مزخرفه . بجاش ال جی بگیر و یابوش
خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
مهشید ماشینهای ظرفشویی جدید سیستم نیم شور داره یعنی لزومی نداره از تمام ظرفیت استفاده کنی
بعدشم ظرفهای نهار رو بچین داخلش درشو ببند شامم که جمع شد بچین و روشن کن به همین سادگی سوسک کوجا بود تو نصفه روز اونم تو ظرفشویی
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2738
شرایطش خوبه ولی حیف پولته بخدا . یه چند هزار بذار روش ال جی بخر 2600هستش خیلی عالیه واسه مامانمخریدیم تازگیا نمایندشم شوهرمه خیلی تعریف میکنه
خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
بوش هم که هممون میدونیم خوبه ولی گرونه . الجی هم خوبه چهارده نفریش توی نیم ساعت ظرفهای روغنی رو مثل برق میندازه یعنی هرروز من میندازم ظرفهای روغنی رو توی نیم ساعت میذارم خشک میکنه میده دستت
خوبه چند نفر اطرافم دارن خوبه فقط برنامه یک دوم دار روبگیر
به خدا گفتم :بیا جهان را قسمت کنیم آسمان مال من،ابر هاش مال تو دریامال من،موج هاش مال تو ماه مال من،خورشیدمال تو، خداخندید گفت: بندگی کن.. همه دنیا مال تو..من هم مال تو
اتفاقا اسنوا خیلی چیزاش عالی مخصوصا یخچال
به خدا گفتم :بیا جهان را قسمت کنیم آسمان مال من،ابر هاش مال تو دریامال من،موج هاش مال تو ماه مال من،خورشیدمال تو، خداخندید گفت: بندگی کن.. همه دنیا مال تو..من هم مال تو
2706