2726
عنوان

تقدیم به همه خوبان

50 بازدید | 19 پست
تقدیم به دهه ۴۰.۵۰.۶۰ بشناسیدشان...!؟ ما آخرین نسل بازی های کوچه ایم! نخستین نسلی که موسیقی را از رادیو ضبط کردیم! فیلم را با ویدئو دیدیم! و با دسته های آتاری ساعت ها پای بازی های نه چندان پیچیده شاد بودیم !!! ما آخرین نسلی هستیم که بدون موبایل و لپتاب و فیس بوک و وایبر زندگی کردیم، اما زندگی کردیم... چای را با نگاهمان از کتری تا فنجان دنبال کرده ایم... ما آخرین نسل قصه های پای کرسی هستیم! آخرین گروه شب نشینی های پر از شادی ... نشست هایی بدون وایبر و اینترنت... دورهم هایی با یک دنیا تجربه ی کسب شده در آخر شب... یک عالم دانش جدید.. آخرین نسل شب نشینی های گفتن از جن وغول. پیاده رفتنهای مدرسه . کیوسک تلفن عمومی سکه ای.پشت وانت نشستن تاشهر.مخفی کردن ویدئو داخل گونی. دوربین عکاسی با فیلم ۳۶ تایی.. ما تنها نسلی هستیم که مثل پاییز بین تابستان و زمستان دو فصل متفاوت را تجربه کردیم! فصلی با عشق!! فصلی بدون تکنولوژی!! ما متولدین دهه های۴۰ و ۵۰ و ۶۰ هستیم. نسلی که دیگر شبیهی نخواهد داشت... نسلی پر از خاطرات ساده اما ناب.... ( تقدیم به همه خوبان )👏👏👏
🌸ﺧﺪاے مهربان ﺑﺮﺍے ﺩلمان"ﺍﻣن ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍن ﺗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﻮﺩ ﺍﻳن ﻣﻀﻄﺮمان خداے بزرگ بہ حضورت، بہ نگاهت، بہ یاریت نیازمندیم🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من وقتی این متنو میخونم تمام خاطرات روزهای مدرسه برام زنده میشه
🌸ﺧﺪاے مهربان ﺑﺮﺍے ﺩلمان"ﺍﻣن ﻳﺠﻴﺐ" ﺑﺨﻮﺍن ﺗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺷﻮﺩ ﺍﻳن ﻣﻀﻄﺮمان خداے بزرگ بہ حضورت، بہ نگاهت، بہ یاریت نیازمندیم🌸
من اوایل دهه شصتم این چیزا تقریبا یادمه
ببخشید دراکولا نمی دونستم خانم هشت وپنج ساله تو نی نی سایت داریم حلالم کن
وااااااااااااااااقعا عالی بود
آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
2706