2733
2734
تاپیک واسه سال ۹۵ چه جوری اومد بالا😳😳

چون پیام نوشتن واسه همین

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
سلام ماه من، منم یه جورایی شرایط شمارو دارم، cgh array دادم چیزی نشون نداد، دکترم گفت باید هول اگزوم ...

تاپیک مال ۹۵عزیزم

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زجردیدن بچه مریض زیاد زجر رفتن طفل بی گناه بی نهایت انشالله دستهای کوچیکش قلبت آروم کنه چون الان داره نگاهت میکنه واز زجری که میکشی ناراحت آرامش برات میخواد

بزرگترین سرمایه زندگی مشترک اعتماد است
2731
من فرشتم ساعت6 عصر پرواز کرد ماه رمضون بود ساعت دو رفتم بیمارستان تو سیر فقط دعا میکردم به بیمارستان ...

دوست عزیزم چشمامو پره اشک کردی....ارزو میکنم این غم بزرگ تورو از پا درنیاره بلکه قوی تر کنه..‌من پرستار بیمارستان اطفالم.. خیلی از این مورد میبینم ولی هیچوقت برام عادی نمیشه همیشه چشام خیس میشه با دیدن این اتفاق

دوست عزیزم چشمامو پره اشک کردی....ارزو میکنم این غم بزرگ تورو از پا درنیاره بلکه قوی تر کنه..‌من پرس ...

سال ۹۵

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2957813/مادرهایی-که-بچه-از-دست-دادین-والان-دوباره-یا-اقدامین-یا-باردارین-و-یا-هم-دوباره-مامان-شدین-بیان-با?postId=96844904

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2738
پسر کوچولوی منم بعد از واکسن ۴ماهگی دچار علایم تشنج شد و بعد ۲۰روز تشنج خاموش داشت ک با دارو کنترل ن ...

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
مامان پرستار سلام،، نی نی دار شدی دوباره عشقم؟ چه ازمایشاتی انجام دادی؟ هول اگزوم؟ 

سلام

نه عزیزم

هنوز بچه دار نشدم

فعلا درس میخونم

خدایا فرشتم برگشت پیشت اگه صلاح میدونی نی نی سالم بهم ببخش... دوستان واسه مادر شدنم یه صلوات بفرستین
سلام مامان مهرزاد عزیزم من هنوز پیگیر تاپیک شما هستم اما نمیتونم چیزی برات بنویسم مهرسای گلم چطوره؟ ...

سلام من باردارم جواب آزمایش ژنتیک مون نیومده ازکوجابایدبفهمم جنین سالمه یانه؟؟میدونم بایدسی وی اس یاامینوشم ولی روکدوم ژن جواب نیومده؟؟😭

به حکمتش دل بسپار!!!!