2703
2553
mobarake mahnaze aizziz migi chand roz lak dashti ?

قربونت عزیزم اونموقع که گفتم لک داشتم باردار نبودم ماه بعدش بود فکرکنم باردار شدم

اگر خوندیش خواهش میکنم برامامان شدنم یه صلوات بفرست،ان شاءالله با این صلوات به حاجت دل خودتم برسی، اطمینان دارم با اعتماد کردن و توکل بخدا همه چیز واقعا درست میشه...(خدیا شکرت و ممنونم که بهم نی نی دادی پدرمادرهامون و خواهرا و برادر و همسرمون رو هم صحیح و سلامت ۱۲۰سال با عمر طوولانی و باعزت برامون نگه دار الهی آممممممممین)ان شاءالله حاجت های دل شماهم برآورده بشه الهی آمممممین...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ممولی جووون خوبی؟ از بچه های گروه قدامی ها که مامان امیر محمد مدیرش بود چخبر؟ زینب جون معاون ...

سلام دوستان من گروه بارداری و اقدام دلرم توی ت ل گ ر ا م اگه دوست داشتین عضو بشین لطفا درخواست دوستی بدین تا براتون لینک گروه رو بفرستم 

اینجا که نمیتونم بزارم چون ممنوعه

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست/آرزویم این است آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست
2456
2714
سلام بچه ها من چندروزازموعد پریم گذشته به اصرار دیگران رفتم آزدادم منفی بود الان سه لکه های قهوه ای ...

شما باردار بودي؟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
هانی من لک لانه گزینی نداشتم 6روز پریود و خونریزی شدید داشتم یه 5روز قبل از موعد پری ده روز بعدش بت ...

یعنی خون ریزی داشتی و حامله بودی؟؟؟؟؟تروخدا جواب بده من سه روزه لکه بینی دارم از یه روز قبل موعد پریودم شروع شده یعنی ممکنه حامله باشم؟

به زودی زیر تیکر بارداریم مینویسم هذا مِن فَضلِ رَبّی  
اره من خونریزی دید داشتم ده روز

بعد خونریزی پریود شدم😢😢

این ماه اقدام کردم اما 10 روز مونده به پریودم علایم پریودی و سینه درد و اینا دارم خداکنه حامله بشم خیلی دوست دارم

به زودی زیر تیکر بارداریم مینویسم هذا مِن فَضلِ رَبّی  

سلام من قبل پ همش لک میبینم همش قهوه ای الان چندروزه حالمم خوب نیست همش خستم سینه هامم بشدت درد میکنه الانم باید پ بشم اما هیچ خبری نیس فقط لک های قهوه ای میبینم اونم خیلی کم 🙄🙄🙄ینی چم شده؟؟؟

2706