2733
2734
عنوان

سلام دوستان کسی بیمارستان ابن سینا تو صادقیه زایمان کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 51140 بازدید | 43 پست
سلام دوستان. منم میخام اسفند برا زایمان برم ابن سینا. کسی هست که بگه هزینه اش چقده؟کلا با اتاق و این ...

سلام 

زایمانتون خوب بود؟ از بیمارستان راضی بودید؟

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
منم قراره این هفته واسه زایمان با دکتر رضایی برم ابن سینا

سلام عزیزم
من باردارم هستم و تحت نظر دکتر طاهره رضایی، اونطوری که متوجه شدم شما هم دو سال پیش با دکتر رضایی عمل داشتین، میخواستم بدونم راضی بودید از عملشون؟

دلم هوای خودم را کرده است، این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم،دیگر نه حرص بدست آوردن دارم و نه هراس از دست دادن را، هر کس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد، دلم هوای خودم را کرده ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم من باردارم هستم و تحت نظر دکتر طاهره رضایی، اونطوری که متوجه شدم شما هم دو سال پیش با دکت ...

سلام عزیزم منم تحت نظر دکتر رضاییم،شما زایمان کردین خوب بود؟راضی بودین ازشون؟کدوم بیمارستان رفتین؟چون ایشون هم توابن سینا هستن هم توامید

2738
بهترین متخصص زنان و زایمان دکتر عاطفه الهویی نظری حقیقتا بی نظیره من به توصیه ی دوستان همین سایت ر ...

عزیزم شما اونجا زایمان کردین ؟ دکترین خانم نظری بود؟ هزینت چقدر شد ؟ کلا

تاپیک بامدادخمارزیر گروه قرمز🔴🔴🔴 وزن اولی۱۱۷🙊وزن بعدی ۱۱۲😐 بعد۱۰۸ بعدی😐 ۱۰۴ 😐بعدی ۱۰۰ 😐بعدی ۹۶😐 و بعدی ۹۳ ..۹۰.. ۸۹..... و الان ۸۵😊😊😊😊هدف ۷۵ الی ۷۰ 
سلام عزیزم من باردارم هستم و تحت نظر دکتر طاهره رضایی، اونطوری که متوجه شدم شما هم دو سال پیش با دکت ...

سلام خانوم حالتون خوبه تو ی تاپیک گفتید زیر نظر خانوم دکتر رضایی هستید تو دوران بارداری ,منم میخاستم واسه دوران بارداری برم پیش ایشون میخاستم بپرسم ازشون راضی بودید دکتر خوبیه?بیمارستان ابن سینا زایمان کردید? سز شدید یا طبیعی? ممنون میشم اگه تاپیک و دیدید جواب بدید

دلم تنگه خانه ی پدریه😭
دوست عزیز دکتر عابدینی واقعا ماه خیلی خوش اخلاق و صبور هستش من پسرم و ایشون بدنیا آوردن با زایمان طب ...

سلام. وقتتون بخیر، از بیمارستان ابن سینا راضی بودید؟ از کادر و رسیدگیشون چطور؟