2726
عنوان

کسی درباره بیماری تیروئیدیت اطلاعاتی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 6232 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فقط اومدم نتیجه پیگیری هام رو بنویسم که اگه کسی از سرچ اینجا رو پیدا کرد بی جواب نمونه فوق تخصص غدد رفتم شهر سمنان، چون شهر خودمون نداره! بهم پردنیزولون داد با دوز 25 و گفت 10 روز بخور بعد دوز رو بیار 15 اونم 7 روز بخور، بعد دوز 10 و همینجور کم کن، ماهی یکبار هم آزمایش بده و بیار ببینم من تا دوز 10 رسونده بودم که دوباره درد گلوم زیاد شد و با دوز 25 هم خوب نمیشدم! البته بعد فهمیدم باردارم دکترهای شهر خودمون خیلی منو از مصرف این قرص در بارداری ترسوندن ولی دکتر سمنان گفت هیچ خطری نداره و میتونم تا دوز 50 هم بخورم! دوباره از اول شروع کردم، 3 روز دوز 50 خوردم، بعد دوز 37/5، یعنی نصف+ یک چهارم 50 همینجور کم کردم تا الان که دارم روزی یک چهارم 5 میخورم، یعنی تقریبا هیچ! البته ناگفته نمونه جنینم در هفته 10 سقط فراموش شده شد و 3 روزه سقط کردم
به خدا توکل کن ... کفایت می کند
Lilypie Pregnancy tickers
2728

خانما خواستم راهنماییتون کنم تیرویید پرکار و کم کار خودتون رو با طب اسلامی با خوردن هفت روزه دارو درمان کنید 

داداش خودم درمان شد و خیلیااااا که مشکل داشتن تو گروهشون هستم دیدم که درمان شدن اگه خواستید شماره تلفن نمایندگی براتون میزارم خودتون دارو و طرز مصرف سفارش بدید

من تبلیغ نمیکنم چیزی هم جیبم نمیره ولی همیشه تاپیکای تیرویید که میبینم حیفم میاد نگم توکل بخدا ان شاالله همه درمان بشن

قرصاتونو قطع کرده بودین؟ الان چند وقته گرفتین؟ 

اره قطع کردم ازمایش داذم خوب شده بودم دوباره بعد دوهفته درد گرفته دوباره دارم قرص میخورم. حدود سه ماهی هست این مشگل دارم... شما چاق نشدید؟

2706