2733
2734
عنوان

رفلاکس پنهان و شیر نخوردن پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 114786 بازدید | 930 پست
ستین جون اگه نکته ای هست که به نظر خودتون تو خوب شدن دخملتون موثر بوده به ما هم بگین خدا خیرتون بده من با اینکه پسر بزرگم هم همین طور بود این واسم قابل تحمل نیست نمیدونم این بدتره یا خودم کم طاقت شدم
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پودر آهن فرامکس میدم. منم خیلی چیزا رو تا یکسالگی به خاطر آلرژن بودنش حتی تست هم نکردم. هر چیزی رو هم بهش واکنش نشون میداد قطع میکردم و یکماه بعد تست میکردم. رفلاکس گاهی روزا اذیت نمیکرد ولی بعضی وقتها خیلی اذیت میکرد. به مرور زمان خوب میشن تنها راه حل صبوری کردنه. شاید دارو رو هم عوض کنین بازم تاثیری نبینین. بهتره به شرایط عادت کنین. دختر منم گاهی خیلی کم شیر میخورد تا جایی که مثلا در شبانه روز ۴بار درحد ۵دقیقه. اگه غذاشو خوب میخوره چه بهتر رو مقوی کردن غذاش کار کنین
آه خدا ؛ گفتم خسته ام ، گفتی : لا تقنطوا من رحمة الله … از رحمت خدا ناامید نشوید ( زمر ۵۳) گفتم : هیچ کس نمیدونه توی دلم چی میگذره ، گفتی : ان الله بین المرء و قلبه … خدا حائل است میان انسان و قلبش (انفال ۲۷) ، گفتم : هیچ کسی را ندارم ، گفتی: نحن أقرب إلیه من حبل الورید … ما از رگ گردن به انسان نزدیکتریم (ق ۱۶) ، گفتم : ولی انگار اصلا منو فراموش کردی ! ، گفتی : فاذکرونی اذکرکم … منو یاد کنید تا یاد شما باشم (بقره ۱۵۲)
2728

سلام دوستان..من تازه این تاپیک رو پیدا کردم..اگه میشه کمکم کنین..دختر من الان دو ماهشه و چند روزه که درست و حسابی شیر نمیخورد و. وقتی هم میخورد تو خواب میخورد که الان از دیشب حتی تو خواب هم نمیخوره..همش گرسنه اس و گریه میکنه اما تا شیشه میره تو دهنش دو تا مک میزنه و دیگه نمیخوره..شدید هم بالا میاره با اینکه بهش ببلاک ار میدم هیچ فرقی توش نکرده..ممکنه که حساسیت داشته باشه؟!

من با گرسنگیش چیکار کنم؟!میترسم ضعف کنه..

راستی کسی دکتر گوارش خوب تو تبریز سراغ نداره تا ببرمش؟!

سلام دوستان..من تازه این تاپیک رو پیدا کردم..اگه میشه کمکم کنین..دختر من الان دو ماهشه و چند روزه که ...

تجربیات من در سینه نگرفتن نوزاد 2 ماه 20 روزه

سلام دوستان بچه من 9 ماهش هست

تقریبا از 3 ماهگی تو بیداری سینه نگرفت

اولش دوشیدم خواستم با قاشق یا قطره چکون بدم بلد نبود قورت بده همه از دهنش بیرون میومد

من این راه رو بی خیال شدم

از 3 تا 4 ماهگی توی ماشین در حال حرکت، تو خواب و گاهی هم تو بیداری با راه رفتن شیر میخورد

از 4 ماهگی یاد گرفت با قاشق و قطره چکون شیر بخوره سخت بود ولی با اسباب بازی و موبایل و بازی در آوردن بهش میدادم تقریبا روزی 2 ، 3 بار شیرم رو میدوشیدم هر بار تقریبا 30 سی سی

البته در کنارش روش های بالا رو هم انجام میدادم 

چون بچه باید مک بزنه تا شیر تولید بشه

از تقریبا 5 ماهگی تو ماشین شیر نمیخورد چون هوشیار شده بود 

از 6 ماهگی دیگه تو خواب شیر نمیخورد چون بیدار میشد منم همچنان می دوشیدم و در حال راه رفتن بهش شیر میدادم

خیلی سخت بود اون روزها همش غصه میخوردم گاهی گریه میکردم چرا بچه ام سینه نمیگیره اما بچه های مردم ... 

گاهی دوشیدن شیر (با شیر دوش دستی) باعث میشد سینه ام درد بگیره اما خوشحال بودم بچه ام شیر خودم رو میخوره 

بهش شیر خشک ندادم البته شیشه رو خوب میگرفت منم از ترس اینکه کلا از سینه بره بهش شیشه نمی دادم 

گاهی میخواستم راه ببرمش بهش شیر بدم اولش گریه میکرد جیغ میزد اما نوازشش میکردم براش شعر میخوندم تقریبا 5 یا 10 دقیقه راه می بردمش تا سینه رو میگرفت شیر میخورد و میخوابید

شما هم اگر شرایط مثل من رو دارید غصه نخورید بچه تون خوب میشه

بچه من تقریبا از 7 ماهگی بهتر شد. از 8 ماهگی وقتی میگفتم «می می » به سمتم میومد البته کلا خیلی شیر نمیخوره همین الان بیشتر از 2 دقیقه شیر نمیخوره خیلی هم بازیگوشه ولی دیگه مهم نیس در کنارش غذای کمکی میخوره 

شما هم از 5 ماهگی مثل من غذای کمکی را با لعاب برنج و فرنی ساده شروع کنید

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
2738
از روی علایمی که گفتم و اینکه گوش و گلوشو معاینه کرد گفت اسید معده گلوشو سوزونده

عزیزم بچه ات کی خوب شد؟ من دخترم ۶ ماهشه ،نکسیوم میخوره ولی هنوز خوب نشده،از ماه اولی ک ب دنیا اومد دارو میخوره ولی هنوز این رفلاکس لعنتی ادامه داره.با دایمیتیکون و راینیتیدین الان ۱ ماهه نکسیوم میخوره ولی با نکسیوم فرقی نکرده

هر چیز که در جستن آنی .آنی

خانوما لانزوپرازول 15 یه داروی عالی برای رفلاکسه...دکتر برید و اینو بهش معرفی کنید ازش بپرسید که بدین به بچتون یانه

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
عزیزم بچه ات کی خوب شد؟ من دخترم ۶ ماهشه ،نکسیوم میخوره ولی هنوز خوب نشده،از ماه اولی ک ب دنیا اومد ...

سلام دوست عزیزم

حدود ۱۳ ماهگی دکتر داروهاش رو قطع کردولی الان که دخترم ۴ سالشه بازم مراعات میکنم مثلا شبا یک ساعت قبل از خواب چیزی نمیخوره

آه خدا ؛ گفتم خسته ام ، گفتی : لا تقنطوا من رحمة الله … از رحمت خدا ناامید نشوید ( زمر ۵۳) گفتم : هیچ کس نمیدونه توی دلم چی میگذره ، گفتی : ان الله بین المرء و قلبه … خدا حائل است میان انسان و قلبش (انفال ۲۷) ، گفتم : هیچ کسی را ندارم ، گفتی: نحن أقرب إلیه من حبل الورید … ما از رگ گردن به انسان نزدیکتریم (ق ۱۶) ، گفتم : ولی انگار اصلا منو فراموش کردی ! ، گفتی : فاذکرونی اذکرکم … منو یاد کنید تا یاد شما باشم (بقره ۱۵۲)

سلام چه تاپیک خوبی منم  دخترم دوماهشه رفلاکس داره از خیلی وقت پیس ولی الان که دوماهشه فهمیدم داره رانتیدین میخوره از تجربیاتتون بگین تا منم استفاده کنم‌  ممنون میشم

شادی وارامش سهم همه انسان هاست ......
2706