2733
2734
عزیزم این چه حرفیه که میزنی و میگی رو حرف دکتر نمیشه حساب کرد؟ کسی غیر دکتر صلاحیت نظر دادن نداره از طرفی وقتی قسمت زیادی از دندون از بین رفته باشه،باید روکش کرد. وقتی دندون عصب کشی بشه و پوسیدگیهاش برداشته شده باشه و روکش خوب گذاشته بشه،دیگه پوسیدگی پیدا نمیکنه و برا حفظ دندون ضروریه. اگر روکش نکنی،خیلی زود دندونتو از دست میدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم بازم خودت میدونی اما اگه روکش کنی دندون زیری خورد میره کم کم. به نظر من که نکن بازم خودت میدونی
حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
2731
اره اگر بشکنه،دیگه نمیشه پرش کرد روکش دیگه مال زمانیه که دندونو نشه پر کرد پوسیدگیش زیاد باشه و با برداشتن پوسیدگی،قسمت زیای از دندون بره. خودمم نوبت دارم برا روکش نگران نباش.ضرر نداره.اگر روکش نکنی دندونت از دست میره،حیفه
وا یعنی چی روکش نکنی بهتره؟؟اگه روکش نکنی و دندونت رو از دست بدی خوبه؟؟اونوقت بری دو سه میلیون پول ایمپلنت بدی
بر خاک وخاکستر عبورت نقطه چین زد،،،حلقوم آتش را گرفت وبر زمین زد،،،دریاتر از آنی که از آتش بترسی،،،از شعله ی سوزنده ی سرکش بترسی،،،سخت است دائم درمیان دود باشی،،،هر جا که آتش پر شررتر بود،باشی،،،بر شانه هایت کوهی از آوار داری،،،برخیز،چشم منتظر بسیار داری،،،برخیز از جا دخترت چشم انتظار است،،،بردار گوشی رابهارت بیقرار است،،،دیوارها را پس بزن با دستهایت ،،،تا حظ کند یکبار دیگر با صدایت،،،امشب نباید دخترت تنها بخوابد،،،امشب نباید بی لا لا لا لا بخوابد،،،😢😢😢😢نثار روح فرشتگان سوخته بال آتش نشان فاتحه وصلوات لطفا،،،،،،،،،
2738
من 12 ساله دوتا دندون جلوم روکشه. چون شکست محبور شدم روکش کنم. خیلی راضیم. دوتا دندون آسیاب عقبم هم یه ساله پر کردم روکش کردم. اما اگه بخام مقایسه کنم باید بگم اون ک واسه 12 سال پیشه راضی ترم. چون حقیقت اینه که موادی ک اون زمان کار میکردن اصل بود و الان بخاطر تحریم معلوم نیس جنساشون چیه. روکش باید کرد در هرصورت چون اگه نکنیم بعدن میپوسه و میکشنش ک مجبوری ایمپلنت کنی. الان من گاهی ذوق میزنه ک مسواک خوبش میکنه. یکم فک کنم لثم شل شد ک اونم بخاطر شیردهیمه. باید برم نشونش بدم. خلاصه انتخاب بین بد و بدتره روکش کردن یا نکردن. درکل هیچی دندون خود آدم نمیشه
ی دختر دارم شاه نداره- صورتی داره ماه نداره -از خوشگلی تا نداره
من یکی از دندونامو به خاطر روکش نکردن از دست دادم دو سال هرچی دکترم گفت روکش کن میشکنه پشت گوش انداختم تا پارسال که ار ریشه شکست و کشیدنی شد حالا هم در مرحله ایمپلنت هستم.خیلی پشیمونم که گوش نکردم از ترسم رفتم یکی یکی همه دندونایی که نیاز بود روکش کردم هر واحد هم 600 تومن ولی خیالم راحت شد

دلم عجیب یک غیر منتظره خوب میخواهد

اصلا روکش دندان بد نیست اتفاقا باقی مونده دندونم حفظ می کنه ولی حتما باید جای خوب انجام بدین که به لثه ها آسیب وارد نشه یا زود خراب نشه. کلینیک دردیس سعادت آباد خیلی خوبه. من 7 ساله انجام دادم مشکلی هم پیش نیمده

2706