2737
2734
عنوان

من و همسرم و نی نی سایت

6091 بازدید | 210 پست
پنج شش سال پیش به واسطه خواهرم با یه خانم خوشگل و خوش تیپ و مهربون با خونواده عالی و به روز (از نقطه نظر تکنولوژیک) ازدواج کردم. زندگی خیلی خوبی داریم با دوتا پسر کوچولو. خانمم کادو رو فقط ابزار تکنولوژیک میدونه و بس. سه سال پیش براش گوشی گرفتم که از شر لپ تاپ حجیمش راحت بشه همون موقع هم که لپ تاپ داشت یه صفحه صورتی رنگ همیشه باز بود که من بنا به مشغله اصلا کنجکاو نمیشدم ببینم چیه. چند ماهی هست که خانم از صبح پامیشه گوشی به دست میره دستشویی و از همونجا شروع به کار میکنه تا شب که خودشو میزنه به خواب و وقتی دید من خوابم برده دوباره میره سراغ گوشیش. والله دیگه داشتم فکر میکردم سر وگوشش می جنبه. آخه چاق و شلخته شده اما هنوز خوشگله
اینجا یک سایت عمومی است
خلاصه که دعوامون شد قبل رفتن شرکت داد و بیدادی راه انداختم و لپ تاپ قدیمی و گوشی جدید و تلفن خونه رو ورداشتم بردم شرکت. کارام که تموم شد چکشون کردم و آشنا شدم با پدیده ای به نام نی نی سایت . عصر که همه چیزو بردم خونه گفتم دیگه ورود به این سایت ممنوع کلی داد و بیداد که تو درباره من چی فکر کردی و فلان و بهمان . گفتم همینی که هست . گفت فقط درددل و سرگرمیه. گفتم حالا فعلا ممنوعه تا خودم بگم. امروز از غیبت بانو استفاده کردم یه کاربری ساختم که ببینم نه واقعا چه خبره اینجا؟ که همتون شوهر و بچه و زندگیتون رو گذاشتین و مشغولین؟؟؟؟
اینجا یک سایت عمومی است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
حالا زنت کى هست . جالبه اونو بخاطر نى نى سایت اومدن سرزنش میکنى و خودت اینجایى واقعا...
با زندگی قهر نکنین ، زندگی منت هیچ کس رو نمیکشه ...با خودتون هم قهر نکنین ، کسی نیست آشتی تون بده ...
خوب دیدی چه خبره؟اینجا جمع خانومای متاهل که با مشکلات زندگی دست و پنجه نرم میکنن ولی دور هم خوشن چون وقتی میان اینجا حداقل تا حدودی مشکلاتشون رو فراموش میکنن
خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
همسرمنم وقتی میام سایت عصبی میشه التبه تا ایشون میاد من سریع میبندم که متوجه نشه ولی صددرصد میفهمه
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
2706