2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا ما دوبار رفتیم اونوری یه امام زاده ی بزرگواری اونجا هستن اول فکر کردیم آقاعلی عباس هستن
بعدا متوجه شدیم که نه آقا علی عباس جای دیگه اییه
ولی

اونجایی که ما رفتیم یه آقایی بهمون گفت خییییییلی حاجت میگیرن..خصوصا اگه بار اولتون باشه....توی حیاطش هم سهراب سپهری دفن هستن...

یه جای خییییلی آرام بخش و خوبیه...

قتلگاه هم داره که بهش میگن کربلای ایران...

من شفای پدرم رو که همه ازش قطع امید کرده بودن اونجا گرفتم...
والان پدرم با ناباوری کامل همگان به زندگی برگشته
به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....
2728
والا ما دوبار رفتیم اونوری یه امام زاده ی بزرگواری اونجا هستن اول فکر کردیم آقاعلی عباس هستن بعدا مت ...

سلام

میدونم خیلی دیره

ولی خب جهت اطلاع میگم

اونجا رو ما کاشانی ها اصطلاحا میگیم مشهد قالی

که امامزاده سلطان علی فرزند امام محمد باقر دفن هستند

زمان امام باقر(ع) به درخواست مردم فین کاشان به ایران دعوت میشن جهت ارشاد مردم، ولیکن به دست دشمنان حضرت به قتل میرسن.

امام زاده آقا علی عباس و شاهزاده محمد فرزندان امام موسی الکاظم هستند که در بادرود در نزدیکی کاشان دفن هستند

ایشان برای پیوستن به برادرشون امام رضا(ع) وارد ایران میشن ولی به دست ماموران ملعون مامون به شهادت میرسن و مثل جدشون امام حسین(ع)سه روز بدنشون توی بیابون بوده تا زنان و مردان بادرود ایشان رو دفن میکنن.

هردو عزیز به شدت مراد دهنده و حاجت دهنده هستند

سلام میدونم خیلی دیره ولی خب جهت اطلاع میگم اونجا رو ما کاشانی ها اصطلاحا میگیم مشهد قالی که اما ...

ممنونم عزیزم

بله بعدا بهتر اونجا رو شناختیم و خدا بهمون لطف کرد و چند بار دیگه برای زیارت امام سلطان علی و آقا علی عباس رفتیم

خوشا به سعادتتون که در معیت این بزرگواران هستید

التماس دعادارم از شما

لطفا اگه براتون مقدوره ، هر وقت  برای زیارت رفتید برای حقیر هم دعا بفرمایید 

ممنون🌻

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....
سلام میدونم خیلی دیره ولی خب جهت اطلاع میگم اونجا رو ما کاشانی ها اصطلاحا میگیم مشهد قالی که اما ...

سلام. ای جانمممم... من مشهد اردهالرفته‌ام ولی امامزاده علی عباس، نه...

میشه بگی هر دو امامزاده از کاشان چقدر راه دارند؟ به کیلومتر یا دقیقه؟

میشه اگر رفتی زیادت دعام کنی؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706