2703
2553
عنوان

جمع شدن واژن بعد از زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 59442 بازدید | 68 پست
با یه بچه باز نمیشه و خیالت راحت که بعدش به حالت اول برمیگرده
وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
من از طبیعی راضی هستم بسیار زیاد..دکترم خیلی خوب واسم بخیه زد و از طرفی الان هفت ماه از زایمانم کذشته رحمم جمع شده هیچ ورزشی هم نکردم فقط هی موقعی که میرفتم ادرار کنم هی خودمو جمع میکردم عضلاتمو اینطوری تقویت کردم....اصلا حتی شکلش عوض نشده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم منم زایمانم طبیعی بود الان ۷ماهه زایمان کردم ۵ماه یا۶ماهدبعدش خیلی خیلی جمع شد وخوب شد از بعد۴۰روز نزدیکی داشتیم خوب بود الانم بهتر از قبل شدهدچند وقت هم هست گکل رو انجام میدم هر ماه هم بهتر از قبل میشه
تمنا میکنم برای شفای برادرم دعا کنید خیلی دوسش دارم......5 صلوات هدیه به اقا عباس بن علی انشا.... همه مریضا شفا پیدا کنن.....امین
بچه ها اصلا از زایمان طبیعی نترسید باید خودتونو اماده کنید ابلاغیه به تمام بیمارستانهای سطح کشور زدن که به هیچ عنوان سزارین انجام نشه مگر ببادستور پزشک و ارایه مدارک پزشکی.خواهرم صارم میره و الان شش ماهشه .دکترش گفته اصلا سزارین نمیکنیم مگر اینکه اورژانسی باشه...قانون سفت و سختی گذاشتن
2720
جهت اطلاعتون به خاطره افزایش آمار سزارین داشتن ایران رو از سازمان بهداشت جهانی مینداختن بیرون واسه همین سیاستو در راستای افزایش آمار زایمان طبیعی گذاشتن تا از بهداشت جهانی اخراج نشیم. همه چیزه خارجیا خوبه ولی تاکید بر زایمان طبیعی بده ؟؟!! منم زایمان طبیعی داشتم بعد از 40 روز نزدیکی داشتم همسرم تفاوتی رو حس نکرده بود. توی بارداری کلا بدن آدم لکه های تیره میاره سره سینه ، زیره بقل و حتی اون قسمت که همگی تیره تر میشن که با گذشت زمان حدوده 3 الی 4 ماه اونا هم برطرف میشه و مثل قبل میشه.
بسم الله الرّحمن الرّحیم / یا الله یا الله یا الله یا ربّ یا ربّ یا ربّ یا حیّ یا حیّ یا حیّ یا ذالجلالِ والاکرام یا حیّ یا قیّوم اسئلُکَ باسمِکَ العَظیم ان ترزقنی وَلَدا" صالحا" طیّبا" برحمتِکَ یا ارحم الراحمین
شما هم هی مرتب نگاش نکن , چکش نکن . حساس بشی بدتره گذشت زمان واست سخت تر میشه. بعضی ها بدنشون که زخم میشه زود جوش میخوره و بعضی ها دیر تر . اینم مثله همونه دیگه بعضی ها زود تر به حالت طبیعی برمیگردن بعضی ها دیرتر
بسم الله الرّحمن الرّحیم / یا الله یا الله یا الله یا ربّ یا ربّ یا ربّ یا حیّ یا حیّ یا حیّ یا ذالجلالِ والاکرام یا حیّ یا قیّوم اسئلُکَ باسمِکَ العَظیم ان ترزقنی وَلَدا" صالحا" طیّبا" برحمتِکَ یا ارحم الراحمین
سلام اگر خیلی طول بکشه و جمع شدن اتفاق نیوفته خیلی عارضه داره کمترینش عفونتهای مقاوم به درمانه توصیه میکنم با این شماره تماس بگیرید 09398511772 بگید معرفتون دکتر دلشاد بوده
2714
سلام. بچه ها من الان سه ماه و بیست روزه زایمان کردم و الان کامل جمع شده. گفتم خبر بدم بیخودی نترسونمتون از زایمان طبیعی
خوش باش...که هرکه راز داند... داند که خوشی،خوشی کشاند😊😊😊😊
سلام. بچه ها من الان سه ماه و بیست روزه زایمان کردم و الان کامل جمع شده. گفتم خبر بدم بیخودی نترسونم ...

خدارو شکر

میشه بگی کیی جمع شد ؟؟؟ کییی نزدیکی داشتی آخه منم بچم ۳۶۰۰به دنیا اومد الان ۳۰روزه همون حالت شما رو دارم انگار داخل بدنم معلومه

خدارو شکر میشه بگی کیی جمع شد ؟؟؟ کییی نزدیکی داشتی آخه منم بچم ۳۶۰۰به دنیا اومد الان ۳۰روزه همون ح ...

نازي جون واژن شما جمع شد؟منم دخترم سه و هفتصد بود الان ٤٢روزه زايمان كردم مثل تو داخلي معلومه و هنوز جمع نشده تازه هنوز خونريزيم قطع نشده تو كي خونريزيت قطع شد استارتر سؤالا رو از شمام ميپرسم ميشه ج بدين

2706