2703
2553
عنوان

چه شغلی برای یه خانوم مناسبه

| مشاهده متن کامل بحث + 17350 بازدید | 71 پست

ببینید من یه شوهر خسیس دارم.. دوسال پیش ابروهاو تاتو کره بودم خیلی داغون بود. هیچکس نتونست درست کنه بجز یک نفر یه دختر18ساله بود ک گند تاتوهای قبلیو جم کرد.. میگفت کل جهازشو خودش خریده ماشین خریده عروسی گرفته نصف پول خونرم برای خرید اون داده فقط با شغل تاتو

خب یه دختر 18 ساله ک از14 سالگی این کارو کرده و به اینجا رسیده. واقعا دیدم خیلی خوبه. چون خودش کترش با همه تاتوکارا ک زیر دستشون بودم فرق داشت و حرفه ای تر بود یچیزایی بلد بود ک اونا نبودن. هرجاام پرسیدم3تومن به بالا یاد میدادن اونم چیزای الکی اما از ایشون صفرتاصد آموزش دیدم امسال من تصمیم گرفتم پیشش یاد بگیرم با اینک اوایل کارمه ماهی2تومن در میارم روزی یکی دوتا مشتری کلیم وقت دارم به کارامو خونه زندگیم میرسم. الان دوماهه ک شروع به کار کردم1500دادم الان دارم سود میکنم حالا اوایل راهم یکم کارم بگیره از این رو به اون رو میشه. بچه کوچکم دارم تایم زیادی صرف نمیکنم برا کار یکی دوساعته.. 

شماره مربیمو میدم بهتون امیدوارم بدرتون بخوره 

من قبل عید آموزش دیدم ک توی عید بازارم توپه توپ بشه و تااونموقع را بیفتم

خانم سلیمی09016032280

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معلمی خوبه ولی درآمدش کمه

ببخشید شما که تو یکی از پستاتون راجع به مغازه داری نوشتید 

بعدشم امضاتون اصلا به یک خانم دکتر دندانپزشک نمی خوره خیلی بی ادبانه هست

حالا اگه دوست داشتی دندانپزشک بشی مشکلی نیست خوش باش 

2456

سلام دوستان گل من از روش اینترنتی کسب درامد میکنم خیلیم راضیم چون نه جایی میرم نه سرمایه گذاشتم نه زحمت میکشم در واقع از وقتهای مرده دارم درآمد زایی میکنم این روش خیلی راحت و پیش پا افتاده س و همه میتونن انجام بدن فقط با گوشی موبایل امکان پذیره اینم لینکش واسه شما عزیزانhttps://opizo.com/jb35Tm

2714

کسانی که جویای کار خوب و مطئن هستند (بانوان و اقایون محترم )  چه تهران چه عزیزان شهرستان یک پیشهاد کاری دارم براشون موسسه پرستاری مهرگان کارشون استخدام پرستار سالمند،کودک،بیمار در منزل و بیمارستان هست عزیزانی که علاقمند به کار پرستاری هستند میتونند به موسسه مهرگان مراجعه کنند(دقت کنید کنید این کار نیاز به مدرک تحصیلی و سن خاصی نداره) 09197297120_77687591_77687596 درآمد کار از 5 تا 10 میلیون هستد (بدون نیاز به سرمایه )دوستان شهرستانی فقط کافیه تماس بگیرند تا در همان شهر خودشون کار معرفی بشه بهشون 

(هدف ما کمک به خلق است)

من مهماندارم و راضی هستم چون هفته ای سه روز بیشتر سرکار نمیرم و بقیه روزها به خودم و خونه زندگی میرس ...

جدی مهمانداری عزیزم میشه بگی ماهی چقد حقوق دارید من میخام برم ولی مطالب که درموردش هست میگن درامد کمی داره واستخدام خیلی سخته 

درسته ؟؟