2703
2553
عنوان

شما میوه را آنلاین می خرید؟

1155 بازدید | 116 پست
الان همه چی رو اینترنتی می فروشند و اکثرا هم می خرند. خرید اینترنتی هم فرهنگ خودشوش داره. مثلا داشتن نماد الکترونیک یا شرایط منسب عودت کالا و ضمانت درست بودن اصل کالا. سوال: اگر میوه را آنلاین عرضه کنند شما می خرید؟
به افتاب سلامی دوباره خواهم کرد . . .        toto.ir
نه چون لذت خرید میوه به انتخابش است در ضمن مثلا من کیوی را سفت دوست ندارم همسرم برعکس خوب کی میتوانه جای من تصمیم بگیره
امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
بله من میخرم یعنی لااقل یک بار امتحان میکنم، اگر خوب بود بازم میخرم
 به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عه سلام آقای زاهد
خیر ما میوه را اول بو کرده سپس از تره بار میخریم😆
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ماه پنهان درست میگین . . لذت خرید همه چی در لحظه انتخاب و خرج کردنه . . ولی وقتی وقت نداری و هوا گرمه سیب زمینی و هویج و هندونه رو خریدن خیلی هم لذت نداره . . تازه حمل و نقلش هم سخته . . .
به افتاب سلامی دوباره خواهم کرد . . .        toto.ir
وای یادم امد میوه فروشی کنار خانه ما میوه را تلفنی سفارش میگرفت ، خیلی هم مشتری داشت
امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
2714
الان خیلی ها تلفن می کنن میوه فروشی محل براشون تلفنی میاره..اما مساله ای که هست اینکه آیا میشه اعتماد کرد؟ میوه خوب بدن....اینجا اگه بد بدن..می ری سراغشون...اما برای اینترنتی.... به نظرم راهی آسون تر و قابل اعتماد تر از اینترنت هست... اونم میوه فروشی محله
تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
هنوز هم هست ماه پنهان ولی دیگه آنلاین؟ من لباس و کفش هم نمیتونم حتی کلا سنتی ام باید ببینم لمس کنم
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
البته اقای زاهد مناطق خاص را ممکنه پوشش بده ، نه همه تهران احتیاج به سرمایه زیادیه و البته رقابت با کسانی که سالهاست اعتمادمشتری های محلی را جلب کردند
2706