2726
من دیشب رفتم یه سری مدل کلاسیک دیدم. قیمتشون از 6/5 به بالاست. البته من شهرستانم. بچه ها شما می دونین تهران کجا برم برای مبل که قیمتش مناسب تر دربیاد؟ یافت آباد، ولیعصر، شهرک صنعتی عباس آباد؟؟؟؟؟؟
فقط یافت آباد بهترین مدلها رو داره برای اینکه قیمت مناسب بگیری از نمایشگاه های بحر خیابون نخر همونا رو میتونی از نمایشگاه های داخل کوچه های پشتی مناسبتر بخری
‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من همش تو بازارای مبلم یعنی عاشقشونم
توی تولیدی ها ۳و نیم هم بوده
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
قلعه میر سمت رباط کریمه اسمشم بازار مبل امام رضاست

تو همون شهرستان تولیدی مبل نیس؟اونجا از تولیدی قیمت بگیر بعد بیا چون تولیدی ارزون تره
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
ببین چهارراه یافت آباد کوچه صفرخان که بری داخلش چندتا گاراژ هست که تولیدی ها تبدیل شدن به نمایشگاه اما قیمتاشون مناسبتر از خود خیابون اصلیه گاراژ زره پوش همون اولشه اونجا خوبه داخل همین کوچه صفرخان یه پاساژ نی نی سنتر هست که مرکز سیسمونیه خیلی کارای عالیه با قیمت مناسب
‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
به نظر من که فقط دلاوران.هم مبلهاشون گلچین شده است.هم واقعا جنس داره.من مبلهامو چند سال پیش از دلاوران گرفتم اولا که هیچ کس باور نمیکنه ایرانیه همه فکر میکنن ترکه.بعدم همین الان میتونم به جای نو بفروشم.ولی تختمو از یافت آباد خریدم گرووون همون ماه اول پوست اندازی کرد!!!!!!دادم سمسار برد
پسرکم دنیایم با وجودت همرنگ چشمانت آبیست
2706