2726
دخترم بیست و یک ماهشه دو هفته پیش وقتی دیدم ک هم جیش و هم پی پی شو میگه و پوشکو از پاهاش میخوادر بیاره تصمیم گرفتم پوشک نکنمش چند روز اول خیلی خوب بود راه میومدهذفقط گاهی جیششو نمیگفت یا دیر میگفت ولی خب میفهمید چند روز ک گذشت افتاد ب لج بازی جیششو نمیگه اگه ببرمش دستشویی ثاشته باشه کارشو میکنی ولی اگه نبرم تو شلوارش جیش میکنه خونه رو کثیف کرده دو هفته خیلی زحمت کشیدم نمیدونم ادامه بدم با نه راستی شباها تا صبح هم بدون پوشکه و تو شلوارش جیش نمیکنه خیلی کم پیش میاد شب خودشو خیس کنه حالا با این شرایط چکار.کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم از دیروز شروع کردم پسر من 24 ماهه. دوست نداره پوشک شه ولی جیش بعد اینکه میکنه میگه نمیدونم چیکار کنم. حتما هم باید از پوشک بگیرم چون خودم باردارم سه ماه دیگه زایمان میکنم خیلی شرایطم سخته واسم دعا کنید
منم یک ماهه دارم میزنم از پوشک میگیرم ولی اصلا نمیگه جیش داره شاید در هفته دوزاریم بچه. پسر من 26 ماهسه واقعا خستم کردهم
دلم واسه بابام تنگ شده خدا😢😢ده سال گذشت😭😭😭
2706