2726
عنوان

مرکز ناباروری مشتاق اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 542857 بازدید | 9855 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثل باجی از صبح میگم  آقا صبح طبق معمول خواب موندیم ینی گوشی زنگ خورد ولی خاموش کردیم و گرفتیم ...

عزیز دلم، به سلامتی

احتمالا سرگیجه به خاطر فشار و استرسی بوده که داشتی 

تو دختر فوق العاده ای هستی عزیزم

از الان زندگی عادی داشته باش و بدون که این کار درصد موفقیتش 20 تا 30 درصده

من با زیر و رو کردن تاپیکها دیدم بین 20 تا 23 درصده

پس اگر شد، که خیییلی خیییلی عااالیه

اما اگر نشد به قول گزارشگرای فوتبالی: "چیزی از ارزشهای شما دو تا کم نمی شه"  ، نگران نباش و توکل کن

به قول انگلیسی ها:

" به بهترین فکر کن، برای بدترین آماده باش"  

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️
2728
انشالله

ضمناً متن "امضات" بی نهایت قشنگه  

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️
عزیز دلم، به سلامتی احتمالا سرگیجه به خاطر فشار و استرسی بوده که داشتی  تو دختر فوق العاده ای ...

قربونت برم عزیزم دارم همین رویه رو پیش میرم امید به خدا 

راستی باجی جون تو چطور بهت جواب آزمایش شوهرتو دادن ما هر کاری کردیم ندادن؟ 

بعد معذرت میخوام تو هم روز بعد آی یو آی احساس سوزش داشتی تو واژنت و ببخشیدا من دستمال که کشیدم حالت ترشح زرد رنگ بود و کمی خون 

اللّهُمَّ یا شاهِدَ کُلِّ نَجوی... و بگویم تو خود آرامشی و من خود خودِ بی قرار... 
قربونت برم عزیزم دارم همین رویه رو پیش میرم امید به خدا  راستی باجی جون تو چطور بهت جواب آزمای ...

والا انقدر نتیجه آزمایش شوهرم شوکه کننده بود که صدا زدن و گفتن حتما نتیجه رو ببرید پیش اورولوژیست

من احساس سوزش خفیف داشتم و بعدش (معذرت می خوام) یه مایع قهوه ای روشن ازم اومد

به خاطر ورود " کاتتر" به واژنه

نگران نباش گلم.آب زیاد بخور چون به هر حال یه جسم خارجی وارد واژن شده و ممکنه که واکنش بده

والا انقدر نتیجه آزمایش شوهرم شوکه کننده بود که صدا زدن و گفتن حتما نتیجه رو ببرید پیش اورولوژیست م ...

آره من گفتم که جواب آزمایشو بدید گفت اگه مشکلی بود خودمون میدادیم جوابشو ولی در کل من میخواستم ببینم با خوردن این قرصای جدید وضعیت اسپرم شوهرم چطور شده

اللّهُمَّ یا شاهِدَ کُلِّ نَجوی... و بگویم تو خود آرامشی و من خود خودِ بی قرار... 
آره من گفتم که جواب آزمایشو بدید گفت اگه مشکلی بود خودمون میدادیم جوابشو ولی در کل من میخواستم ببینم ...

حتما عااالی بوده عزیزم

نگران نباش

سلام بچه ها من كه سيكلم با سينال اف متوقف شده بود، و بعدش كيست در اورده بودالان اومدم اصفهان، كيستام رفتن

و امپول گونال اف و اچ ام جي دادن

دعا كنيد كه اين سري جواب بگيرم

اين همه راه ميام و ميرم

سلام بچه ها من كه سيكلم با سينال اف متوقف شده بود، و بعدش كيست در اورده بودالان اومدم اصفهان، كيستام ...

با انرژی پیش برو ما هم برات دعا میکنیم 

قبل پانكچر چي بايد بخورم، تغذيم چطور باشه؟؟

عزیزم اینوفولیکو حتما بگیر بخور مخصوصا که قبل کیست داشتی.قرص تقویتی هم من بهت اووابوست و ژل رویال و calcicaro توصیه میکنم.تغذیتم با توجه به طبعت باشه.معمولا گرمیجات خوب هستند اما نه برای همه

2706