2733
2734

سلام دوستان، یه جایی من رفتم فیلر زدم برای گودی زیر چشمام ،خیلیییییی افتضاح ، انقد زیاد تزریق کردن که زیر چشمام باد کرد اومد بالا ،این کلینیک به درد نخور تو شریعتیه به اسم کلینیک بهار ،آخر مجبور شدم برم جای دیگه باز پول بدم آنزیم بزنن که بره ، توروخدا تحقیق کنید ،هرجا نرید ،من به حرف یکی از بلاگرهای اینستا به اسم مزه گردی اطمینان کردم و فکر کردم خوبه و رفتم ، واقعا تا دوماه کلی غصه خوردم ولی خودشون میگفتن طبیعیه درحالیکه به هر دکتری نشون دادم گفت اولا زیاد تزریق شده ثانیا طرف حرفه ای نبوده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا منم برای گودی دور چشمم تزریق فیلر انجام دادم، هم گودیم خوب شد هم تیرگی دور چشمم خیلییی بهتر شد. من خودم رفتم کلینیک اشکان تو بلوار لواسانی چون خواهرم اونجا تزریقای زیباییش رو انجام داده بود خیلی راضی بود

2728
2738

عزیزم دکتر کاظم محقق تو مطبش غرب تهران همه ی کارهای زیبایی از ژل و بوتاکس و پی آر پی و مزوتراپی تا لیفت با نخ و لیزر مو رو انجام میده

این شماره ش 44219771

اینم سایتش که نمونه کاراش رو اونجا گذاشته www.beheshtclinic.com

من برای خط اخم و اطراف چشمم بوتاکس تزریق کردم پیش هیربد بهنام تو شریعتی. هم جنس موادایی که استفاده میکنه خیلی خوبه هم کار و تجربه ی خودش. حتی میتونی بری اونجا مشاوره ی رایگان هم بگیری ازشون. من شمارشو واستون میذارم 09203182328

دیروز داشتم دنبال دکتر میگشتم برای بوتاکس تو گوگل سرچ کردم بهترین دکتر بوتاکس

که با سایت پزشکا آشنا شدم خیلی مطلبشون جالب بود 10 تا از بهترین دکتر های بوتاکس ایران رو اورده بود این لینک مطلبه بودش http://pezeshka.com/top-10-best-botox-gps-in-iran/

2706