2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خودم و خواهرم پیش دکتر کاکاوند انجام دادیم  عالی بود دکتر الهام کاکاوند میدون ونکه مطبش خیلی خیلی عالی بود فکر کنم سعادت اباد هم مطب داره ولی ونک که نزدیک میدون ونکه مطمئنم . خداییش خیلی با حوصله و خوشبرخورد بود کارش هم عالی بود 

2720
خودم و خواهرم پیش دکتر کاکاوند انجام دادیم  عالی بود دکتر الهام کاکاوند میدون ونکه مطبش خیلی خی ...

سحر جان شما کی رفتید و چه کارایی انجام دادید و هزینه اش چقدر شد

الهی و ربی من لی غیرک

سلام بر شما من سايتي پيدا كردم كه ليست همه دكتر هاي شمال شرق و غرب تهران رو قرار داده گقتم دوستان هم استفاده كنند. جالبيش اينه كه ادرس هاشم روي گوگل قرار داده. صفحه دكتر بوتاكس در تهران

به نظر من بيشتر مواد استفاده شده بايد درجه يك باشه در بوتاكس چون دكتر ها كه تقريبا يكسانه كارشون و بايد خود دكتر از مواد بوتاكس درجه يك استفاده كنن كه بهترين تاثير رو بزاره

2714

راست مي گن حتما براي تزريق ژل و بوتاكس پيش متخصص پوست برين ، من دكتر هدي عين اللهي رو معرفي مي كنم ، كارش عاليه ژل رو خيلي طبيعي و قشنگ مي زنه 😍😍😍 تو اينترنت سرچ كنين مياد ، خيليا راضي بودن 

من مامانم رفت یش دکتر سارا لطفی برای بوتاکس االان فکر کنم 5 ماه شده ولی اثرش نرفته هنوز

نبايد هم بره 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

دوستان واقعا چندتا دکتر تست کردیم‌منو خواهرم کیفیت موادشون افتضاح بود ولی یه دکتر خوب پیرا کردیم هم کارش عالی د با دقت هم‌موادش ماندگاریش بالاست

دکتر زهرا اکبری

اینستاشونdrakbariofficial

شمارشونم‌میزارم ۰۹۳۸۲۹۵۶۹۴۲

امیدوارم کمکی‌کرده باشم

2706