2726
سلام دوستان دلم گرفته توی تهران چیکار کنم .... مادرمم فوت شدن خواهرمم ایران نیستن همیشه میرفتیم شهرستان و مسافرت امسال واقعا نمیدونم خانواده شوهرمم بی لیاقتن وگرنه هر جور بود میرفتم ..... کلا کسی اینجوری هست ؟؟؟...
اشکالی نداره بهش فکرنکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خدا مادرت و رحمت کنه عزیزم..تو شهر خودتون بگرد گردش برو ..موسیقی بزار..کلا خوش بگذرون..کلی عکس بگیرین ک بشه یادگاری..کاش منم باردار بودم حاضر بودم از خونه تکون نخورم..
وقتی میگویم التماس دعا یعنی دیگر از دست خودم کاری بر نمی آید یعنی بریده و خسته ام....خدایا بحق نا امیدی آقا ابوالفضل و بحق دلشکستگی امام حسین بزار انتظارم تموم بشه به منم یه نی نی ناز بده...اگه چشمت ب امضام خورد التماس دعا ... اگه این اسمش بهاره و قراره ک از تو خبری برام نیاره نمیخوامش..اگه این اسمش بهاره و قرار ه بیشتر از ابرای اون دوتا چشم من بباره نمیییخوامش...عید و بی تو نمیخوام ..رختای نو نمیخوام..سال تحویل ک هیچ ..دنیارو بی تو نمیخوام...
این عید هم که داری بارداری رو میگذرونی خاطره میشه برات حتی شاید در اینده بیشتر از هر عید دیگه ای یادش کنی فقط سعی کن هرجا که هستی خوش بگذرونی و باهمسری خاطرهای خوب بسازی حتی تو خونه
(( سکوت)) خودش یه دنیا حرف توشه
2706