2726
سلام مامانا، میشه کمک کنین بگین کدوم بهتره؟ دلیجان سپیدناز ارابه اگر مارک دیگه ای هم میشناسین بگین لطفاً ممنون
گل در بر و می در کف و معشوق به کام است سلطان جهانم به چنین روز غلام است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کالسکه ش زود خراب شد ضعیف بود. چهار بار جمع و بازش کردیم اهرمش غر شد. کریرش هم همش باید توش تشک یا پتو مینداختیم خیلی گود بود.

امام علی (ع): هیچ دشمنی برای انسان ستمگر تر از نفس او نیست.

والا کریر خیلی استفاده ام نمیشه چون ماشین نداریم و کریر هم سنگینه .... یه چندتا مدل خارجی دیدم که قیمتاشون مناسبه نسبتاً ولی اینترنتی دیم نمی دونم جنسش چیه از طرفی هم وزنشو زده بود خیلی سنگین بود... شوهرم میگه بابا مامانت گناه دارن نمی خوام خیلی تو خرج بیوفتن برا همین ایرانی بگیریم... اول که می گفت نگیریم اصن بعد گفتم عزیزم دهن خواهرتو شما میبندی؟ (چون سر بچه ی جاریم خیلی دری وری گفته بود خواهرش) بعد که اینو گفتم ، گفت خب ایرانی بگیریم. حالا دارم دنبال ایرانی ها میگردم... سپیدناز دیدم (البته اینترنتی تو سایتش) به نظر خوب میومد حالا نمی دونم چطوریه... باید برم از نزدیک ببینم...
گل در بر و می در کف و معشوق به کام است سلطان جهانم به چنین روز غلام است
آفرین به شوهرت به نظر من اصلا بخاطر حرف دیگران خربد نکن. من پول سیسمونی که مامانم داده بود رو رفتم برای خودم طلا خریدم، برای نی نی هم هرچی واقعا لازم بود به مرور خریدیم مثلا ۶ ماهه که شد دیدم کالسکه لازم دارم رفتیم خریدیم یکی دوماه بعدش روروئک و یک سالگی هم صندلی ماشین. بزار دیگران هرچی دلشون خواست بگن، اینقدر بگن که خسته بشن. به منم زیاد میگفتن ولی اصلا اهمیت نمیدادم.
2706