2737
2734
عنوان

زندگی در بندرعباس

| مشاهده متن کامل بحث + 18820 بازدید | 67 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من کلا بندرعباس به دنیا اومدم شهر خوبی آب و هواش ولی گرمه زمستونا خوبه بخاری روشن میکنیم گاهی اوقات مکان های تفریحی زیادی داره ستاره جنوب ستاره شهر معبد هندو ها مرکز خرید هم زیاد داره کلاشهر خوبی

تیکر تولدمه🥰 در لحظه زندگی کن❤️

سلام .من تازه ازدواج کردم و قراره بیام بندر . اخیرا با شوهرم اومدیم دنبال خونه بودیم . نمیدونم کجا بهتره برای رندگی..ب نظر شما محله هایی مثل حکمت و سعادت بهترن یا دانشگاه و داماهی؟ من هم ساعت زیادی رو باید تنها باشم تو خونه و هیچکی رو هم نمیشناسم ..:(

2728
سلام .من تازه ازدواج کردم و قراره بیام بندر . اخیرا با شوهرم اومدیم دنبال خونه بودیم . نمیدونم کجا ب ...

سلام منم یکساله اومدم بندر..شهر خوبیه مردمش خونگرمن..البته همه قشر ادمی داخلش هست چون شهر صنعتیه وکارگری از همه جای ایران داخلش هست

مرکز خرید هم زیاد داره البته اینجا هزینه همه چی بالاس

دانشگاه و داماهی بالاشهرش محسوب میشه خوبه اما من اونجارو نپسندیدم بخاطر شلوغ بودنش

سلام منم ازدواج کردم و یه سالی هست که بندر هستم من اینجا رو خیلی دوست دارم به خاطر دریاش به خاطر معبد هندوها به خاطر پارک دولت به خاطر هوای بهاری پاییز و زمستونش ...خلاصه اینکه شباهت زیادی به تهران داره به خاطر هزینه ها و شلوغی تنها از رطوبت هوا ناراحتم

سلام دوستان من میخوا بیام بندر برا کار نظرتون چیه ممنون میشم راهنمایب کنید[/QUOTE]

[QUOTE=117492873]سلام دوستان من میخوا بیام بندر برا کار نظرتون چیه ممنون میشم راهنمایب کنید

سلام 

منم والا دوست دارم بیام 

برای کار و زندگی

چون هم از نظر فرهنگی دوستش دارم 

هم زود اخت میگیرم با مردمِ ساکنش

هم عاشق دریام

با وجود این که همه جای ایران سرای من است، دوست دارم جایی زندگی کنم که با هر ویژگی و تفاوت و شباهتی، مردم ساکنش راحت توش زندگی کنن و اذیت نشن و دریا داشته باشه 

اونجا و بندر لنگه دوست و آشنا دارم 

اگه شرجی اذیتت نمیکنه و از پسِ هزینه های گرون بر میای(البته همه جا گرونیه)که اوکیه

2738