2726
خواهشا همه به صورت زیر بنویسید.فقط و فقط مواردی که بی اندازه تاثیر داشته و شما را میخکوب کرده بنویسید چه تاثیر منفی چه مثبت.و یک توضیح کوچیک هم بدید ممنونم

فیلم:زندگی دیگران محصول المان ..داستان زندگی بزرگترین جاسوس المان غربی که در اثر .........
فیلمی بسیار بسیار دیدنی که به همه توصیه اکید میکنم ببینند و تا مدتها و سالها از ذهن خارج نمیشه...نوع تاثیر در روحیه:مثبت

کتاب:دل کور اسماعیل فصیح....کتابی که یقینا داستان نویسی در ایران را متحول کرد...تاثیر: مثبت

اهنگ:انت ایه نانسی عجرم...شنیدنش واقعا متاثرم کرد و عاشق غم صدایش شدم....

دوستان بنویسید که منم استفاده کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کتاب:چهار اثر از فلورانس اسکاولشین تاثیرش خیلی مثبت بود فیلم خارجی:وکیل مدافع شیطان و انجمن شعرای مرده فیلم ایرانی:میم مثل مادر آهنگ ایرانی:وقتی حتی پیشمی دلم برات تنگ میشه باز ... آهنگ خارجی: for all those time سلن
در دنیا تنها یک قلب است که برای تو می طپد آن هم قلب خود توست.
کتاب "مرگ کسب و کار من است" از روبر مرل با ترجمه زیبای احمد شاملو
خاطرات یک آلمانی از کودکی تا زمانی که یکی ازافسران ارشد نازی میشه و مسئول یکی از اردوگاههای مرگ
خیلی اثر گذاره از اون داستانا که مو به تن آدم سیخ میشه و با خودت میگی یه انسان تا چه حد میتونه وحشی و شکنجه گر بشه
کتاب "ریشه ها"***** "The Roots" اثر الکس هیلی **** سرگذشت یک سیاه پوست (یک انسان فوق العاده) که دزدیده میشه و برای برده گی به آمریکا برده میشه و سرگذشت زندگیش تا 7 نسل بعدش. بسیار زیبا بود و سالهاست منو تحت تاثیر قرارداده و باعث شده برای سیاه پوستان احترام خاصی قائل باشم. خوندنش رو به همه توصیه میکنم.
کتاب شازده کوچولو با ترجمه احمد شاملو . بچه که بودم عاشق تیستو سبز انگشتی بودم وخیلی روم تاثیر گذاشته بود
تو آهنگها هم که آهنگهای داریوش که با تک تکشون خاطره دارم و تاثیر زیادی روم داره
فیلم پرنده خارزار که بر اساس رمانی با همین نام ساخته شده. البته گویا اسم دیگه ای هم داره که من نمیدونم. فیلمی بسیار زیبا و تاثیر گذاره
کتاب هم مثل حدیث جون کلیدر نوشته محمود دولت آبادی که واقعا زیبا نوشته شده
کتاب :گل صحرا -زندگی یک زن سیاهپوست سومالی.....هزار خورشید تابان (نویسنده خالد حسینی)

فیلم:خیلی دور خیلی نزدیک(رضا میر کریمی)....پیانیست....شعبده باز....شاتر آیلند.....شماره 23

آهنگ :اینقدر زیادن که نمی تونم بنویسم.....موسیقی غذای روح منه!
فیلم: ارجینال سین ـ‌ تایتانیک ـ‌ میم مثل مادر و ....

آهنگ :‌ همه چی آرومه (‌حمیدطالب زاده )‌ خوشبختی (‌احسان خواجه امیری ) چقدر خوبه (‌گوگوش)‌و ....

کتاب :‌ بامداد خمار ـ‌ 4 اثر از فلورانس اسکاول شین ـ لعبت و ...‌
2706